Neděle 25. říjen 2020
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Oblačno 15°C

České hvězdy už mají nazdobené stromky. Kdo zdobí decentně a kdo v americkém stylu?

/
 • Zuzana Belohorcová s manželem
  13. prosince 2018 ● 16:10

  Světové celebrity se už několik dní na sociálních sítích chlubí svými vánočními stromky. Prim má zatím modelka z rodu Kardashianek, modleka Kylie Jenner (21). Už i některé české hvězdy mají hotovo, ale zatím se drží při zemi.

 • 1.

  Zuzana Belohorcová

  Slovenská kráska Zuzana Belohorcová žije s rodinou na Miami ve velkém bytě. A tam patří velký zářivý strom. Už před dvěma týdny měli nazdobeno a stromek je typický pro americké zvyky. Vysoký, zářivý a spousta dárků.

  Zuzana Belohorcová s manželem

 • 2.

  Tereza Kerndlová

  Zpěvačka Tereza Kerndlová hlásí nazdobeno. Víc než stromeček je vidět ona v sexy póze, ale i tak je na obojí pěkný pohled. Kerndlovi mají sladěno do šedobíla.

  Tereza Kerndlová

 • 3.

  Michaela Maurerová

  Nastávající trojnásobná maminka Michaela Maurerová už má taky hotovo. Hodně jí pomohla dvojčata.

  Těhulka Maurerová u stromku

 • 4.

  Gabriela Lašková

  Zprávařka z Primy Gabriela Lašková se už nemůže dočkat, protože letošní Vánoce jsou poprvé ve třech. Syn Benedikt dostane spoustu dárečků.

  Gábina Lašková

 • 5.

  Monika Absolonová

  Syn Moniky Absolonové Tadeáš zůstal v úžasu, když se ráno probudil a viděl ozdobený stromeček. Když šel spát, tak tam ještě nic nebylo.

  Stromek Moniky Absolonové

 • 6.

  Alice Bendová

  Vánoční stromek stojí už v obýváku herečky Alice Bendové. Nechybí Santa Claus a další postavičky. Alice se netají tím, že miluje vše zářivé a svítící.

  Stromek Alice Bnedové

 • 7.

  Mahulena Bočanová

  Největší vánoční výzdobou nejenom v celém domě, ale i na domě a zahradě, se už léta chlubí herečka Mahulena Bočanová. Její dům září do dálky a mnozí si ho pletou s příbytkem Santa Clause.

  Stromek Mahuleny Bočanové

   

   

   

   

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

dzentlman: Kde jsou ty hvězdy? Proč sem pořád cpete tu rádoby Američanku z Čobolácka? Vždyť je to poloplešatá, plastiková kreatura.

(14. 12. 2018 08:12)

levandulova: Prej ceske hvezdy. A prvni Belohorcka 😂 Slovena zijici v Emeeerice a hvezda? Haha. I ten jeji Vlastik je hvezda? 😂 Trapaci dva.

(13. 12. 2018 19:14)

mikima2: Opět nevkusní snobové Belohorcová a Hájek.Z tohoto primitivního páru čiší maximální ubohost a hlavně hloupost. Jsou opravdu směšní a politováníhodní.

(13. 12. 2018 18:31)

hanka666: A ti jaguáři u Belohorcové, ty v o l e, to je nevkus

(13. 12. 2018 17:42)

zlymikes: Moje sestra má stromek nazdobený do Velikonoc. Příští rok se to prý pokusí protáhnout až do Vánoc a tahle trdla trumfne.

(13. 12. 2018 16:57)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy