Nehoda se stala na křižovatce ulic Šenovská a Frýdecká. „Řidič (86) vozidla Škoda Fabia jedoucího po vedlejší komunikaci z dosud nezjištěného důvodu nedal přednost řidiči (32) za volantem vozidla Volkswagen Touran, které jelo po hlavní silnici. Došlo k jejich střetu a následnému nárazu obou vozidel do svodidel,“ popsala nehodu pro TV Polar mluvčí policie Eva Michalíková.

Následky srážky jsou více než tragické. Spolujezdec ve fabii (†90) zemřel na místě. Řidič (86) fabie, který patrně nehodu způsobil, zemřel po převozu do nemocnice. Tam je stále ve velmi vážném stavu i třetí pasažér z auta, čtyřiadevadesátiletý muž.

„Řidič druhého vozidla naštěstí vyvázl bez zranění. Provedená dechová zkouška u něj byla negativní,“ uvedla mluvčí.

„V souvislosti s touto tragickou událostí se obracíme i na případné svědky dopravní nehody, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě a samotný děj střetu tak mohli vidět, aby se obrátili na linku 158. Také žádáme řidiče vozidel, kteří místem projížděli, a případně jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se také obrátili na tísňovou linku 158,“ zakončila policistka.

VIDEO: Jak se chovat na místě dopravní nehody.

Video
Video se připravuje ...

Jak se chovat na místě dopravní nehody? Videohub

Fotogalerie
3 fotografie