Dlouhé podzimní večery se blíží, a pokud si je chcete zpříjemnit poslechem zábavných, napínavých či sci-fi příběhů, neváhejte. V rámci akce zvané Audiobraní se vám v průběhu září představí přes 300 titulů, při jejichž pořízení ušetříte polovinu původní ceny. Ve výběru jsou zastoupeny audioknihy napříč žánry. Dílo podle svého gusta snadno najdete, ať holdujete detektivkách, dáváte přednost společenské próze, chcete si rozšířit obzory a zapracovat na svém rozvoji nebo hledáte pohádky pro děti.

Akce je rozdělena na tři etapy, každá přitom nabídne jiné audioknihy. Nová kolekce bude uvedena vždy ve středu, poslední se představí 20. září. Web Audioteky proto raději sledujte průběžně, aby vám nic zajímavého neuniklo. Z audioknih, které můžete s 50% slevou zakoupit právě teď, patří k našim tipům nové díly prověřené rozhlasové klasiky, ale také detektivní příběhy, které patří k tomu nejlepšímu z audioknižních hroznů.

Jiří Lábus, Oldřich Kaiser: Tlučhořovic rodinka – nové díly 

Audioteka je nejen významným distributorem, ale také producentem audioknih včetně audioseriálů a audioshow. Zázemí pro natočení jedenadvaceti dílů v ní našli i tvůrci legendární Tlučhořovic rodinky. Při jejich poslechu si naplno užijete neutuchající energii, humor a herecké mistrovství Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. Zatímco v minulosti se jednotlivé díly postupně zkracovaly na pouhých pět minut, tato série nabízí čtvrthodinový formát, v němž Tlučhořovi kdysi začínali. Prostor tak opět dostávají některé oblíbené postavy, s nimiž se tvůrci i příznivci seriálu museli v minulosti dočasně rozloučit. Příběhy jako vždy reagují na aktuální situaci. Ani Tlučhořovým se tak nevyhnou problémy genderové identity nebo hnutí Me Too. Pokusí se dokonce zprostředkovat schůzku Biden – Putin na neutrální půdě svého žižkovského bytu.

Audiobraní na audioteka.cz je tu! Přes 300 titulů pořídíte s 50% slevou
Autor: Audioteka CZ

Agatha Christie: Deset malých černoušků

Klasické dílo první dámy detektivního žánru asi není třeba podrobněji představovat. V neúprosném rytmu známého popěvku o deseti malých černoušcích ubývá hostů v luxusním sídle na ostrově, který bouře odřízla od zbytku světa. Jakási ďábelská síla žene podle předem připraveného plánu jednoho po druhém do záhuby, až nezbude žádný. Kam však zmizel vrah, který se rozhodl pomstít staré křivdy? Audioknižní zpracování příběhu, pro který autorka vymyslela důmyslnou a zároveň naprosto šílenou zápletku, povznáší na další úroveň jedinečná interpretace Vladimíra Čecha.

Audiobraní na audioteka.cz je tu! Přes 300 titulů pořídíte s 50% slevou
Autor: Audioteka CZ

Vlastimil Vondruška: Hříšní lidé Království českého (I.)

Těšit se můžete hned na čtyři případy z detektivního cyklu, jehož hlavní postavou je Oldřich z Chlumu. Prozíravý správce hradu Bezděz, který rozkrývá různé zapeklité situace a řeší starosti korunovaných hlav. Jedinečná série, jejíž poslech se vám postará o zábavu na téměř padesát hodin, obsahuje příběhy Králův dluh, Zdislava a ztracená relikvie, Podivná svatba na Lichnici a Znamení rožmberské růže. Vychutnáte si je v podání Jana Hyhlíka. Běžná pořizovací cena kompletu je 957 Kč. Pokud ho chcete do své sbírky audioknih získat s 50% slevou, zakupte si ho hned v první etapě akce Audiobraní, která probíhá od 6. do 12. září 2023.

Audiobraní na audioteka.cz je tu! Přes 300 titulů pořídíte s 50% slevou
Autor: Audioteka CZ

Příjemný poslech v aplikaci

Ať už zvolíte některý z titulů se slevou, nebo jiný z bohatého katalogu, který čítá na 8 000 audioknih, využijte k jeho poslechu aplikaci Audioteka. Má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Ovládat ji můžete přes hodinky Apple Watch nebo s pomocí Alexy. Než si titul pořídíte, můžete se v bezplatné ukázce sami přesvědčit, zda vám jeho zpracování vyhovuje. Více na www.audioteka.cz.