Krytina s vyspělou technologií

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. Zatímco povrch běžných tašek tvoří pouze několik vrstev barevného nástřiku, u betonových tašek s povrchovou úpravou Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytváří dokonale hladký povrch. Tím je zajištěna zvýšená ochrana krytiny před vnějšími vlivy počasí, před usazováním nečistot, mechů a řas i vůči mechanickému opotřebení. Technologie Protector PLUS zároveň zajišťuje dlouhodobou stabilitu původní barevnosti betonových tašek.

Autor: BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.

Vzhledem k vynikajícím užitným vlastnostem představuje model betonové tašky Classic Protector PLUS výrobek s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Za příznivou cenu získají zákazníci krytinu výborné kvality a se špičkovou technologií.

Autor: BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.

Propracované příslušenství

Stejně jako ostatní modely z portfolia značky BMI BRAMAC disponuje střešní taška Classic Protector PLUS komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové prvky jsou barevně a funkčně kompatibilní a propůjčují střeše sladěný vzhled. 

Autor: BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.

Dohromady s krytinou vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky: 30 let na kvalitu střešních tašek a 15 nebo 10 let na funkčnost střešního systému podle vybraného příslušenství. 

Autor: BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.