Exotické ovoce k Vánocům neodmyslitelně patří a Kaufland Vánoční kvíz vás otestuje v jejich znalosti.

Pokud si nebude vědět rady, nápovědu najdete v Kaufland Lexikonu potravin.

Co je Kvízuj?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát, neboli kvízovat, o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma a stačí vám jen váš mobilní telefon s připojením k internetu, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat ve vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé) na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Soutěž a Kvízy s Kauflandem probíhají od úterý 6. 12. 2022 do středy 14. 12. 2022, přičemž v Soutěži můžete vyhrát poukázky na nákup.

Aplikace je stále v testovacím režimu, a tak, prosím, buďte shovívaví. Pokud by vám některá funkce nefungovala nebo byste chtěli diskutovat o otázkách a kvízech, budeme se na vás těšit v naší Discord skupině.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďme na to.

Aplikaci pro iOS stahujte zde. Aplikaci pro Android zde.

Autor: Kaufland Česká republika v.o.s.