AliExpress, čínské online mega tržiště, slaví v těchto dnech 10. narozeniny. K tomu přichystal mimořádné slevy začínající už v pátek 27. března v 8 hodin ráno. Tisíce prodejců zlevňuje úplně všechno, a proto bude záležet na tom, kdo dřív přijde. AliExpress slibuje slevy 50 %, ale ti šikovní z vás určitě najdou něco se slevou 90 %. Šance nakoupit za těchto podmínek potrvá do 1. dubna 7:59.

Je na to jen 5 dní

Akce tedy celkem trvá 5 dní. Popřemýšlejte, co potřebujete nebo chcete. AliExpress je populární pro nákupy elektroniky, oblečení, šperků, módních doplňků, příslušenství do domácnosti, ale najdete tam hromadu dalších věcí. Pro inspiraci se podívejte například na oblíbené nákupy z poslední doby.

.
Autor: Prima Digital

S cashbackem na tom vyděláte ještě víc

A aby toho nebylo málo, tak další dodatečnou slevu z nákupu dostanete při nákupu přes cashback. Přes Plnou Peněženku, která takový cashback zprostředkovává, můžete dostat dalších 5 % z nákupu zpět. Stačí se zaregistrovat, najít na stránkách Peněženky obchod AliExpress a prokliknout se přes tlačítko „Nakoupit s cashbackem”. Pak už můžete začít vesele objednávat tak, jak jste zvyklí. 

Po dokončení nákupu vám na uživatelský účet Plná Peněženka připíše finanční odměnu

Obvykle s dopravou zdarma

Je známo, že na AliExpressu nakoupíte mnohem levněji než v kdejakém obchodě u nás nebo v Evropě. I platba za dopravu z Číny nebo evropských skladů Aliexpress je minimální či dokonce nulová. Nákup tak vylepšíte, když při výběru zboží zaškrtněte tlačítko „Doprava zdarma" (Free shipping), zobrazí se tak jenom nabídky s poštovným zdarma.

Jde o velkou událost roku, kdy lze očekávat nápor shopaholiků, a zboží může rychle mizet. Takže zkontrolujte své internetové připojení, ať vás na poslední chvíli nic nepřekvapí, a pojďme na to. Nákupy na u s cashbackem od Plné Peněženky můžete začít zde.