Nápaditý dům, v němž se vyjímá dlažba ve stejném designu v obývacím pokoji i na přilehlé venkovní terase. Anebo ložnice, která díky dlažbě perfektně ladí s balkonem. Chcete mít bydlení jako z rukou prvotřídního designéra? Společnost M.B.KERAMIKA má ve svém sortimentu mnoho dlažeb, se kterými vtisknete vašemu interiéru a exteriéru jednotný styl podle vašeho gusta.

Oceníte design i různou pokládku

V interiéru se používá dlažba s tloušťkou 1 cm, pro exteriér, jako například venkovní dlažbu na terasu, firma doporučuje dlažby s tloušťkou 2 cm. Spojuje je stejný design. Liší se pouze způsobem pokládky. Zatímco interiérovou dlažbu je vždy potřeba lepit, tu exteriérovou s tloušťkou 2 cm je nejvhodnější položit bez použití lepidla na terče, do trávy či štěrku. Přinese vám to neocenitelnou výhodu: dlažbu kdykoliv snadno rozeberete a znovu složíte. Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil tým M.B.KERAMIKY. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Autor: www.mbkeramika.cz

5 tipů pro váš byt, dům či venkovskou chalupu

1. Dopřejte si kouzlo venkova

Zařizujete dům či chalupu a máte rádi venkovskou pohodu? Zvolte dlažbu Nau, která věrně imituje dřevo. Až natolik, že působí jako jedinečné mistrovské dílo. Každý detail – škrábance, známky opotřebení, stopy po hoblování a řemeslném zpracování, výrobce pečlivě zkoumal. Aby vytvořil jedinečné desky, které mají originální vzhled a vyvolají silné emoce. Jejich krása vynikne v obýváku, na balkoně, vjezdu do garáže či jako dlažba na terasu.

Autor: www.mbkeramika.cz

2. Podlehněte eleganci města     

Bydlíte v bytě a líbí se vám dlažba v chladnějších „městských“ tónech? Pak vás zaujmou dlažby s imitací betonu a cementové stěrky, jakou je například Urbanature. Skvěle se bude hodit i do industriálně laděných bytů, které navozují atmosféru továrních hal. 1cm dlažbu položte třeba do kuchyně a z 2cm venkovní dlažby vytvořte venkovní terasu.

Autor: www.mbkeramika.cz

3. Kámen vás nikdy neomrzí

Pokud máte rádi jednoduchý a moderní styl, jistě vás okouzlí dlažba Lake Stone, ze které dýchá 400 let stará historie přírodních kamenů vytěžených v Anglii. Kámen je na poli designu stálicí, která vás díky svému originálnímu provedení neomrzí ani po letech. 1cm dlažba se bude krásně vyjímat třeba v obývacím pokoji a z 2cm venkovní dlažby vykouzlíte místo k opalování či japonský chodník.

Autor: www.mbkeramika.cz

4. Vyzkoušejte něco jedinečného  

Máte vytříbený vkus a hledáte dlažbu, kterou vám sousedé budou závidět? Pak vás jistě oslní dlažba Carpet, která získala na mnoha výstavách ocenění od odborníků. Svým provedením vychází vstříc především milovníkům vintage stylu, protože povrch dlaždic vytváří dojem starožitného, na mnoha místech opotřebovaného belgického koberce. Když tuto dlažbu položíte do interiéru i třeba jako venkovní dlažbu na terasu, vaše bydlení nebude možno nazvat jinak než dokonalé.

Autor: www.mbkeramika.cz

5. Vzory udělají radost dětem

Budete ve vašem interiéru i exteriéru trávit většinu času s dětmi a hledáte něco hravého? Trefou do černého bude dlažba Tex. Kromě základní jednobarevné dlaždice nabízí také dekorovanou dlažbu - obsahuje 16 odlišných dekorů, které jsou různě promíchány v krabicích. Děti budou nadšené, protože tyto veselé a poutavé vzory je budou přímo vybízet ke hře.

Autor: www.mbkeramika.cz

Dlažby i pro milovníky jiných stylů

Hledáte ještě něco dalšího? M.B.KERAMIKA má ve svém sortimentu 1 cm a 2 cm dlažby i v mnoha dalších stylech – například retro, skandinávském či provence. Chcete se na cokoliv zeptat? Kontaktuje online poradenské centrum M.B.KERAMIKY pro zájemce z celého Česka. Odborníci firmy se vám v pracovní době ozvou obratem. Specialitou firmy jsou rovněž velkoformátové obklady a dlažby, dlažby s imitací dřeva, nebo luxusní obklady a dlažby.  Těší se na vás tým mladých lidí – velkých nadšenců do obkladů a dlažeb. Setkejte se s oborníky, kteří svou práci dělají srdcem. A neustále se školí, aby vám mohli být při výběru co nejvíc užiteční. Zkuste se na cokoliv zeptat a přesvědčit se o tom sami…

 

Autor: www.mbkeramika.cz

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

Má 5 poboček v Prostějově | Přerově | Znojmě | Svitavách | Brně.

Také provozuje online poradenské centrum pro zájemce z celé ČR – skrze online chat, po telefonu a přes formuláře na webu.

www.mbkeramika.cz, tel.: +420 777 746 852