Na podzim vyhlásilo Radio Beat sbírku, nikoli peněz, ale předmětů. Čehokoli, co má něco společného s rockem, rockovou muzikou a posluchači Beatu. Ti měli do radia donést nebo poslat nějaký předmět z vlastní sbírky. Výsledek nakonec předčil veškerá očekávání. V Radiu Beat se sešly bubenické paličky, činely, trsátka, vstupenky na koncerty, audio technika, kusy hudebních nástrojů a třeba i svetr Vládi Mišíka.

Z věcí, které se podařilo shromáždit, pak Radio Beat ve spolupráci se společností Respiro vytvořila unikátní kousek. Rockový stůl má na délku cca 2 metry, na šířku metr a skrývá opravdové klenoty a poklady. S trochou nadsázky se dá říci, že jeho cena je nevyčíslitelná. Pro rockového fanouška rozhodně. Krom vybraných věcí od posluchačů Beatu, byl doplněn také o LED osvětlení, takže ho opravdu nepůjde přehlédnout, ať už skončí v rockovém klubu, zasedací místnosti, nebo kdekoli jinde.

Kde to nakonec bude, rozhodně nový majitel sám. Stejně jako loni, je dárek od Beatu určen do veřejné aukce. Výsledná částka bude celá připsána na účet projektu Srdcerváči.