ONLINE CHAT
Dobrý den, jak poznám seriózní společnost nabízející krabičkovou dietu? Jitka(Jitka)
Foto
Dobrý den, Jitko, základ u každé seriózní společnosti je, aby měla na svých stránkách kontakty a smluvní podmínky včetně reklamačního řádu. Zkontrolujte si, zda má společnost vlastní výrobnu a zda na stránkách uvádějí její adresu. Vyhnete se tak tomu, že jsou krabičky připravovány neodborně, například v nějakém nevyhovujícím prostoru, případně v rámci jiného hotelového nebo restauračního provozu bez řádné kontroly a dohledu orgánů jako jsou Hygienická stanice nebo Státní veterinární kontrola. Prověřte si, zda společnost na svých webových stránkách uvádí jméno a informace o svém odborném garantovi, který připravuje receptury a nutriční skladbu jídel. Opět se tak vyhnete neodborně sestaveným jídelníčkům s nevyhovujícími nutričními hodnotami.
Dobrý den Martino, stačí držet krabičkovou dietu a nebo k tomu musím ještě cvičit? Mám malé děti a nemám na to moc čas, ale kdyby to bylo nutné, samozřejmě s tím budu muset začít. Chci se manželovi líbit ;)(Jana Dluhošová)
Foto
Dobrý den, Jano, pohybová aktivita je určitě důležitá a to i v případě, kdyby jste dietu nedržela :) Pokud nemáte čas ani chuť na cvičení, doporučila bych alespoň každodenní procházku :)
Kde jsou možné osobní odběry krabiček?(Evafrodite)
Foto
Dobrý den, Evafrodite, místa osobních odběrů naší krabičkové diety naleznete na našich webových stránkách www.dietavkrabicce.cz v sekci ,,Osobní odběr".
Dobrý den, užívám asi 3 týdny krabičkovou dietu. Chtěla jsem se zeptat, zda můžu zhubnout i s příjmem 5870kJ za den???(Veronika)
Foto
Dobrý den, Veroniko, neznám Vaší výšku, váhu ani pohybovou aktivitu. Toto je velice individuální. Doporučila bych Vám vstupní prohlídku u výživového poradce nebo si můžete orientačně vypočítat vhodný denní příjem na on-line BMI kalkulačce na našich webových stránkách www.dietavkrabicce.cz.
dobry den . Ja bych potrebovala pribrat . vsude jsou same diety ale na pribrani nic . dekuji (ludmila)
Foto
Dobrý den, Ludmilo, v tomto případě bych Vám určitě doporučila konzultaci u našeho výživoého poradce Mgr. Tomáše Lavického, který by zjistil příčinu toho, proč se Vám nedaří přibrat. Doporučil by Vám buď vhodný program naší krabičkové diety, samozřejmě ne hubnoucí, nebo by Vám sestavil speciální jídleníček.
Dorby den, chtela bych se zeptat jeslti si nemuzu jidelneicek do krabicek sestavit sama,jelikoz krabickova dieta je docela draha. viz. jsem mamainka sama s didetem ale pr vysce 166cm mam 87 kg a chtela bych zhubnout aspon 15 kg, sportuji vlete na kole na bazeny.tury, v zime ani ne no :D ale asi to plavani... sama o sobe nejim moc tucne, a zeleninu miluju muzete mi prosim napsat ? dekuji lenulka.85@centrum.cz(Lenka )
Foto
Dobrý den, Lenko, doporučila bych Vám naší knihu ,,Krabičkovýá dieta - připravte si doma sami", kde naleznete 30 celodenních jídelníčků, tedy 150 receptů krabičkové diety. Koupit jí můžete téměr ve všech knihkupectví nebo na našich webových stránkách www.dietavkrabicce.cz. Cena je 299 Kč.
Jsem celoživotní dietářka, ale pořád se mi to nedaří, zhubnu, naberu a tak pořád dokola, co mi poradíte?(Marie Vojířová)
Foto
Dobrý den, Marie, zdravá strava je vlastně takovou celoživotní filosofií. Když člověk drží jakoukoliv dietu a následně po jejím skončení se vrátí ke svému původnímu stravování, zákonitě opět přibere. Takže dietou to nekončí, poté co se dostaneme na svojí ideální váhu, by se měl člověk nadále udržovat. Pro tyto klienty doporučujeme udržovací program ,,Žiju zdravě". Doporučila bych Vám nebrat dietu jako něco nepříjemného, co člověk musí chvíli vydržet, než zhubne, ale pokuste se si začít hubnutí užívat. I vyvážená a racionální strava je velmi chutná, navíc v 5ti denních porcích jídla, pokud je strava správně rozložena, nebudete mít hlad. Následně po fázi redukce budete porce postupně zvyšovat až na úroveň, kdy si svou váhu budete pěkně udržovat. V podstatě i toto je principem krabičkové diety.
Dobrý den, někde bylo uvedeno, že krabičková dieta může být nebezpečná. Co si o tom myslíte?(Zuzana M.)
Foto
Dobrý den, Zuzano, nevím kde a v jakém smyslu byla tato informace uvedena, zamyslíme se však nad touto informací, je založena na jakési smyšlence :) Krabičková dieta je analogie ke klasické stravě, je to v podstatě model, jak bychom se měli všichni správně stravovat - 5x denně v menších porcích, vyvážené jídlo z čerstvých surovin s dostatkem všech potřebných živin. Je připravována z čerstvých surovin, rozložena do 5ti porcí po celý den. Nejedná se tedy o žádné náhražky stravy, které by mohly být pro tělo nebezpečné. To jsou např. různé hubnoucí koktejly, strava v prášcích atd. Ona ,,nebezpečnost", o které někteří odpůrci krabičkové diety hovoří, může vzniknout pouze extrémně špatným výběrem programu, který by pak mohl vést k podvýživě. My našim klientům poskytujeme dostatek informací k tomu, aby si program dokázali správně zvolit, případně jim s tímto výběrem velmi rádi poradíme a pomůžeme. Je to stejné, jako když bychom tvrdili, že nakupování v supermarketu je nebezpečné, protože paní xy si kupuje příliš málo jídla, jelikož chce zhubnout, i když zhubnout vůbec nepotřebuje :)
Dobrý den Martino, je nějaký rozdíl v programech, když člověk cvičí či se vůbec nehýbe?(Jana Trčková)
Foto
Dobrý den, Jano, ano, pohybová aktivita se určitě při výběru vhodného programu zohledňuje. Např. ženám s vysokou pohybovou aktivitou a cílem zhubnout doporučujeme udržovací program ,,Žiju zdravě žena". Každému klientovi však doporučujeme prohlídku u našeho výživového poradce, kde Vám bude změřeno složení těla na profesionálním přístroji Bodystat 1500, proberete Vaše stávající stravovací návyky, pohybovou aktivitu a na základě toho Vám bude doporučen vhodný program. Případně lze tyto údaje zadat i na našich webových stránkách do naší on-line BMI kalkulačky, kde klienti též získají orientační doporučení při výběru programu.
Dobrý den, mně přijde krabičková dieta jako celkem drahý špás, Alča(Alča Dostálová)
Foto
Dobrý den, Alčo, dle našeho výzkumu, který jsme dělali na vzorku 1.000 zaměstnanců kancelářských budov, jsme zjistili, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za snídani a 2 svačiny 65 Kč, za polední hlavní jídlo 141 Kč a za večeři připravovanou obvykle doma 75 Kč. Průměrně Vás pak naše krabičková dieta tedy stojí navíc 40 Kč za den. Nemusíte však vařit, trávit čas nakupováním, přemýšlet a počítat co a kolik toho sníte, neutrácíte ani prostředky za různé doplňky stravy, přípravky na hubnutí apod. Nelze se tedy na ní dívat jen jako na položku nákladů za suroviny, ale především jako na full servis, který je s tím spojený. Na druhou stranu je pravda, že mnoho klientů by rádi krabičkovou dietu využívali, ale nechtějí či nemohou za ní tyto finanční prostředky dávat, na druhou stranu mají dostatek času a chuti si krabičky připravovat sami, pro ty jsme vydali knihu ,,Krabičková dieta - připravte si doma sami" , kterou lze zakoupit v síti knihkupectví či na našich webových stránkách www.dietavkrabicce.cz.
Dobrý den, na kolik vychází průměrně měsíční strava v krabičkách? (Petruska)
Foto
Dobrý den, Petruško, záleží na typu programu, zda budete chtít využívat hubnoucí či udržovací program. Měsíční hubnoucí kůra krabičkové diety vychází od 5500 Kč bez dph a měsíční udržovací kůra od 6500 Kč bez dph. Záleží také na tom, zda budete chtít využívat dovozu nebo zda využijete osobních odběrů, které jsou zdarma.
Dobrý den, můžete mi vysvětlit princip krabičkové diety? Děkuji.(Roman)
Foto
Dobrý den, Romane, krabičková dieta je unikátní a velice populární stravovací systém, který spočívá v přípravě kaloricky vyvážených pokrmů, které zajišťují přísun nutričně vyvážené stravy po celý den. Koncept krabičkové diety jakožto služby spočívá v přípravě a tvorbě jídel, která jsou zabaleny do ,,krabičky", respektive do 5ti krabiček a doručeny klientovi až domů nebo do kanceláře specializovanou kurýrní službou. V oněch 5ti krabičkách klient dostane snídani, 2 svačiny, oběd a večeři. Jediný způsob zdravého hubnutí je opravdu jíst a hubnout a o tom celém vlastně krabičková dieta je.
Dobrý den Martino, vaše ,,krabičková kuchařka“ se vám opravdu povedla, již si podle ní vařím 14 dní, jídla jsou velice chutná a již jsem zhubla 2,5kg. Upřímně je to ale makačka, docela uvažuju, že si od vaření teď chvíli odpočinu a objednám si alespoň měsíc od vás.(Soňa Z.)
Foto
Dobrý den, Soňo, velice nás těší, že se Vám naše kniha ,,Krabičková dieta - připravte si doma sami" líbí a jídla připravená dle jejich receptů chutnají. Úbytek váhy je adekvátní době, po kterou krabičkovou dietu konzumujete, jen tak dál :) Pokud si budete chtít naší dietu objednat od nás a ,,odpočinout si", budeme velice rádi, stačí vyplnit náš objednávkový formulář na www.dietavkrabicce.cz.
Dobrý den, jsem z Hodonína, víte o nějaké společnosti, která by mi krabičkovou dietu dovážela?(Mirda)
Foto
Dobrý den, bohužel žádnou společnost poskytující krabičkovou dietu v Hodoníně neznám. Zkuste internetové vyhledavače. Pokud byste ani pak vhodnou společnost nenalezl/a, v tom případě bych Vám doporučila knihu - Vaše krabičková dieta - připravte si doma sami, dle které si můžete krabičkovou dietu naší společnosti připravovat doma sám/sama. Kniha obsahuje 30 celodenních jídelníčků, tedy 150 receptů. Koupit jí můžete ve většině knihkupectví či na webových stránkách www.dietavkrabicce.cz.
Potřebuji zhubnout pouhé 3kg, i pro mě je krabičková dieta vhodná? (Lenka K.)
Foto
Dobrý den, Jitko, základ u každé seriózní společnosti je, aby měla na svých stránkách kontakty a smluvní podmínky včetně reklamačního řádu. Zkontrolujte si, zda má společnost vlastní výrobnu a zda na stránkách uvádějí její adresu. Vyhnete se tak tomu, že jsou krabičky připravovány neodborně, například v nějakém nevyhovujícím prostoru, případně v rámci jiného hotelového či restauračního provozu bez řádné kontroly a dohledu orgánů jako jsou Hygienická stanice nebo Státní veterinární kontrola. Prověřte si, zda společnost na svých stránkách uvádí jméno a informace o svém odborném garantovi, který připravuje receptury a nutriční skladbu jídel.