O co se hraje?

Jackpot půl milionu

První den po skončení hry Trhák, tedy v pondělí 15. března 2021, to přijde. Ze všech řádně a včas zaregistrovaných hracích kuponů do DENNÍ HRY v celém období 12. 2. – 14. 3. 2021 bude vylosován jeden šťastlivec, který získá hlavní výhru, tedy 500 000 Kč.

Půlmilion bude vyplácen v pravidelných měsíčních částkách po dobu jednoho roku, tedy výherce dostane 12 x 1/12 této sumy. Takže budete mít na rok zajištěn každý měsíc parádní přísun peněz. Jako byste brali druhý plat nebo důchod.

Peníze

V DENNÍ HŘE vyhraje první vylosovaný vždy 10 000 Kč, čtyřikrát během hry se ale první cena zvyšuje na 50 tisíc korun!

Kdy o 50 tisíc? V pondělí 15. 2., v pátek 19. 2., v pátek 26. 2. a v pátek 5. 3.

Blesk mobil

Druhý vylosovaný získá každý den Bonusový kredit BLESKmobilu v hodnotě 1 000 Kč.

Třetí vylosovaný získá každý den Balíček TOP BLESKmobilu (400 volných jednotek na volání a SMS a k tomu 4 GB dat) v hodnotě 399 Kč. 

Blesk lékárna

Čtvrtý vylosovaný získá vždy balíček produktů BLESK LÉKÁRNA (balíček obsahuje roční zásobu produktů BLESK LÉKÁRNA pro 1 osobu) v hodnotě 6700 Kč.

Předplatné deníku Blesk

Pátý vylosovaný získá měsíční tištěné předplatné deníku BLESK v hodnotě 348 Kč (doručování celotýdenního předplatného probíhá od pondělí do soboty).

Jízdenky do Chorvatska

25x během Trháku se bude losovat ještě šestý výherce. Ten vyhraje 100% slevu na zpáteční jízdenku pro 2 osoby na vlak do Chorvatska od společnosti RegioJet (k uplatnění od 28. 5. 2021 do 27. 9. 2021).

Pro uplatnění volné zpáteční jízdenky je třeba provést rezervaci na www.shop.regiojet.cz. Pro uplatnění při nákupu je potřeba přihlášení číslem jízdenky. Zvolit záložku „otevřená jízdenka“ a přihlásit se pod číslem jízdenky. Poté je třeba vybrat detaily k jízdence (odkud, kam, kdy, počet osob) a následně konkrétní spoj. Po vyplnění údajů o cestujícím a výběru sedadla je třeba potvrdit seznámení s PP a Zásadami ochrany osobních údajů a kliknout na “zaplatit“.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí kontaktujte infolinku RegioJetu 222 222 221.

O tuto výhru se nehraje pouze šestkrát, a to 15. 2., 19. 2., 26. 2., 5. 3., 13. 3. a 14. 3.

HERNÍ POLE

Pokud objevíte 3 stejné symboly, vyhráváte danou finanční částku. Můžete ale objevit také dalších 15 druhů výherních kuponů.

UNIKÁTNÍ KÓD KUPONU

Je desetimístný (buď číselný, nebo alfanumerický, tedy složený z písmen a číslic). Ten je důležitý pro uplatnění výhry, ale také pro registraci do DENNÍ HRY.

KONTROLNÍ ČÍSLO

Je šestimístné. Slouží pro ověření výhry. Nikam jej neposílejte.

Jak správně zaregistrovat kupon?

Po odtržení perforovaného pásku na kuponu, nalepeném na titulní straně, objevíte na vnitřní straně kuponu desetimístný unikátní kód kuponu (buď číselný, nebo alfanumerický, tedy složený z písmen a číslic).

Zaregistrujte svůj kupon pomocí tohoto unikátního kódu pro slosování. Do DENNÍ HRY lze zaregistrovat každý hrací kupon pouze jednou, tj. jeden unikátní (desetimístný) kód hracího kuponu je spárován se jménem a telefonním číslem. Z jednoho telefonního čísla, případně od jednoho účastníka hry ale může být do slosování zařazeno neomezené množství hracích kuponů! 

POZOR! Kupon je nutné registrovat v tentýž den, kdy v Blesku (Nedělním Blesku) vyšel, a to nejpozději do 17:00 hod.

Pokud jste tak neučinili anebo si koupili Nedělní Blesk jindy než v neděli, DENNÍ HRU už si s tímto kuponem nezahrajete! Ve slosování nezůstávají kupony z předchozích dnů, hraje se každý den jen s aktuálními kupony.

V DENNÍ HŘE lze registrovat všechny kupony! Tedy jak ty s okamžitou výhrou v podobě peněz, kreditu či slev, tak i kupony nevýherní.

Možnosti, jak se registrovat:

a) prostřednictvím SMS zprávy s doručenkou zaslané na telefonní číslo 87651 ve formátu: TRHAKmezeraUNIKATNIKODKUPONUmezeraJMENOmezera

PRIJMENImezeraULICEmezeraČÍSLOPOPISNÉmezeraMESTO

Příklad: TRHAK 1234567890 PETR NOVAK NADRAZNI 245 KARLOVY VARY

Příklad: TRHAK 3QZBZT05Y8 PETR NOVAK NADRAZNI 245 KARLOVY VARY

Cena SMS zprávy s doručenkou odpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87651.

b) Prostřednictvím webového formuláře na adrese www.blesk.cz/trhak a vyplněním následujících údajů: UNIKÁTNÍ KÓD KUPONU (desetimístný), KONTROLNÍ KÓD (šestimístný), JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE a ČÍSLO POPISNÉ, MĚSTO, PSČ, TELEFONNÍ ČÍSLO, E-mail

Výhry budou losovány každý den po dobu trvání DENNÍ HRY z řádně a včas zaregistrovaných hracích kuponů do DENNÍ HRY.

Výherní kupony (jejich unikátní desetimístný kód) budou zveřejněny na tv.blesk.cz a na oficiálním facebookovém profilu Blesku ve 20:00 hodin v den, kdy losování proběhlo, a případně následně v tištěném Blesku nebo Nedělním Blesku.

Pozor! Do DENNÍ HRY můžete kupon z Nedělního Blesku zaregistrovat pouze v den vydání, tedy v příslušnou neděli.

Volejte infolinku 225 977 871

Denně od 8:00 do 18:00

Pište na: blesktrhak@cncenter.cz

Kompletní pravidla najdete na www.blesk.cz/trhak

Fotogalerie
8 fotografií