Čtvrtek 6. října 2022
Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna
Oblačno 20°C

Megatrhák! Hra BLESKu je zpět!

Největší hra BLESKu se vrací! Kolikrát koupíš BLESK tolikrát můžeš vyhrát. Vyhraj až 100 000 kč na ruku. Ve hře je hotovost, slevy a výhry za celkem více než 1 miliardu Kč.

Zkuste štěstí i vy a zapojte se od 16. 9. do Megatrháku – hry, která baví celé Česko. Jediné trhnutí vás dělí od velkých cen! Budeme hrát nejen o finanční výhry v celkové hodnotě 3 476 200 Kč, ale i o slevy na nákupy u našich partnerů a bonusové balíčky a kredit pro BLESKmobil!

Ujistěte se, že jsou perforovaný pásek na kupónu zcela nepoškozené či zda není jinak znehodnocen, a odtrhněte jej. Pojďte svému štěstí naproti!

Hned uvidíte, na čem jste. Pokud v HERNÍM POLI najdete 3 stejné symboly, vyhráváte částku, která je na nich uvedena, může to být až 5 000 Kč. Pokud objevíte logo jednoho z našich partnerů (Mall.cz, BLESKmobil, Teta drogerie, Tescoma, Sconto nebo PREMIUM+, iKiosek.cz), okamžitě dostanete výhru nebo slevu v hodnotě, která je uvedena na kupónu.

Pokud byste ani v jednom případě nevyhráli, máte druhou šanci zkusit štěstí v Denní hře Trháku, ve které můžete získat až 100 000 Kč na ruku a další ceny! Stačí se jen do 17:00 registrovat ZDE>>>. Seznam výherců najdete zde.

Štěstěnu pokoušejte až do 16. 10. 2022, nezapomeňte, že počet zakoupených výtisků zvyšuje vaši šanci na výhru!

Hodně štěstí!

Video se připravuje ...
BAZAR
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy