Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Megatrhák! Hra BLESKu je zpět!

Největší hra BLESKu se vrací! Kolikrát koupíš BLESK tolikrát můžeš vyhrát. Vyhraj až 100 000 kč na ruku. Ve hře je hotovost, slevy a výhry za celkem více než 1 miliardu Kč.

Zkuste štěstí i vy a zapojte se od 16. 9. do Megatrháku – hry, která baví celé Česko. Jediné trhnutí vás dělí od velkých cen! Budeme hrát nejen o finanční výhry v celkové hodnotě 3 476 200 Kč, ale i o slevy na nákupy u našich partnerů a bonusové balíčky a kredit pro BLESKmobil!

Ujistěte se, že jsou perforovaný pásek na kupónu zcela nepoškozené či zda není jinak znehodnocen, a odtrhněte jej. Pojďte svému štěstí naproti!

Hned uvidíte, na čem jste. Pokud v HERNÍM POLI najdete 3 stejné symboly, vyhráváte částku, která je na nich uvedena, může to být až 5 000 Kč. Pokud objevíte logo jednoho z našich partnerů (Mall.cz, BLESKmobil, Teta drogerie, Tescoma, Sconto nebo PREMIUM+, iKiosek.cz), okamžitě dostanete výhru nebo slevu v hodnotě, která je uvedena na kupónu.

Pokud byste ani v jednom případě nevyhráli, máte druhou šanci zkusit štěstí v Denní hře Trháku, ve které můžete získat až 100 000 Kč na ruku a další ceny! Stačí se jen do 17:00 registrovat ZDE>>>. Seznam výherců najdete zde.

Štěstěnu pokoušejte až do 16. 10. 2022, nezapomeňte, že počet zakoupených výtisků zvyšuje vaši šanci na výhru!

Hodně štěstí!

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy