Internetový gigant slibuje, že brýle budou mít kvalitní konstrukci, která by měla na nose sedět většině uživatelů. Varuje však před používáním dětmi mladšími třinácti let. Brýle totiž mohou poškodit vyvíjející se zrak. To nezní zrovna dvakrát bezpečně.

Jako sledování HD televize

Obraz v brýlích by měl odpovídat sledování HD televize s rozlišením 720p a úhlopříčkou 63,5 cm ze vzdálenosti přibližně 2,5 metru. V tomto rozlišení bude možné nahrávat video. To zní slibně. Interní paměť Glass bude 16 GB, 4 GB z nich ale zabere systém. Data však půjde synchronizovat s cloudovým úložištěm.

Přenos zvuku skrze lebeční kost

Přenos zvuku zajistí patentovaná technologie, která jej přenese skrze lebeční kost přímo do ucha. Klasická sluchátka tak v brýlích nenalezneme. Baterie by měla vydržet celý den běžného používání. Náročné aplikace však její výdrž zkrátí.

Brýle za 30 tisíc korun

Brýle budou sloužit jako aktivní vyhledávač, který díky GPS rozezná lokace, na které hledíte. Bude možné s nimi chatovat a ovládat je hlasem. Spárovat je půjde i s chytrým telefonem. Pokud si budete chtít tento inovátorský produkt pořídit, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jejich cena má být přibližně 30 tisíc korun.

Fotogalerie
4 fotografie