Bianca a Kanye byli spatřeni před vchodem do hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. Mladá návrhářka se jako obvykle oblékla úsporně – na spodní polovinu těla si natáhla světlé silonky a přes ně průhledný top ze stejného materiálu, který odhaloval její bujné poprsí i s bradavkami. Outfit doplnila černými koženými lodičkami a béžovou kšiltovkou.
Kanye se zahalil do černé teplákovky a jak to má ve zvyku, vzhled své partnerky si upravoval k obrazu svému. Jakmile si rapper a módní návrhář povšiml, že fotografové fotí jeho ženu, odstrčil ji stranou a po novinářích vrhal nepřátelské pohledy.
Kanye West s Biancou opět budí pohoršení. Profimedia
Není bez zajímavosti, že si manželé vybrali zrovna tento luxusní hotel... Právě tady totiž měla být na jaře letošního roku Bianca Censoriová sexuálně napadena, po čemž se Kanye jal bránit její čest a údajného útočníka praštil pěstí. Bohužel si ale vybral špatné dvojče a nyní je podezřelý z ublížení na zdraví.
Svědci, kteří promluvili do médií, přitom historku manželů rozporují. K žádnému napadení prý nedošlo... V hotelovém lobby, které tou dobou bylo celkem přecpané, podle nich do spoře oděné Bianky jistý muž zrátka jen omylem narazil, cituje své zdroje TMZ.