Když zpěvačka Iveta Bartošová před devíti lety skočila pod vlak, byl Artur ještě puberťák. Po sebevraždě mámy se odstěhoval k otci Ladislavu Štaidlovi a uzavřel se před světem. Další ránu dostal student hotelové školy, když před dvěma lety zemřel i otec.

Teď už to začíná vypadat, že čas zahojil největší rány. Artur otevřel Pandořinu skříňku a začíná vzpomínat na šťastná léta se slavnými rodiči. Za jeho nebývalou sdílností stojí nejspíš jak jeho studium psychologie, tak spokojený soukromý život a přítelkyně Karolína, která ho doprovodila i na slavnostní premiéru v pražské Lucerně.

Nejhezčí prý byly pro Artura všechny svátky. „S maminkou jsme často zpívali, převážně tedy na svátky, na Vánoce koledy a mamka si trénovala písničky. Těch u nás bylo vždycky spousty,“ zavzpomínal.

„Já mám spojený s mamkou převážně třeba ty Vánoce, kdy jsme zdobili stromeček a celý dům. Na to si vzpomínám poměrně dost a rád,“ přiznal Artur.

„Je pravda, že jsem potom Vánoce ani už moc neslavil. Až teď se k tomu zase pomalu vracím a připomínám si to,“ dodal v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách televize Nova.

Při vzpomínkách na tátu Ladislava Štaidla se Arturovi nejvíce vybavují jejich společné dovolené.

„Byly skvělé. Hrozně rád cestuju, opravdu mě to baví a s tátou jsem toho procestoval hodně. Měli jsme možnost poznávat nové kultury, to mě vždycky moc zajímalo,“ přiznal Artur s úsměvem.

Seriál o mámě? Úžasný!

Z toho, jak se s druhou minisérií Iveta její tvůrci popasovali, je Artur nadšený. „Mně to přijde opravdu krásné. Michal s celým týmem provedli úžasně první díl. Hrozně se mi líbí ta kamera, jakým způsobem to kluci dělají,“ ocenil Artur, který byl zároveň fascinován podobou Ondřeje Brzobohatého(40) s jeho otcem Ladislavem Štaidlem, jehož ztvárňuje.

„Ta podoba je neuvěřitelná! Myslím, že má Ondřej tátu nastudovaného opravdu skvěle. Někdy mě to až pobaví, je to originálu chvilkami opravdu velmi blízko,“ vysvětlil. První díl druhé řady minisérie Iveta pustila v pátek večer mezi diváky platforma Voyo.cz.

Skandály pod dohledem

Pokračování seriálu Iveta mapuje nejen období Ivetina profesního vrcholu, vztah s Ladislavem Štaidlem, narození vytouženého syna a první zpěvaččiny maléry. Stejně jako u první řady, i v tomto případě scenárista a režisér Michal Samir vše konzultoval se synem zpěvačky. „Všechno jsme předem probírali, Michal mi posílal všechny scénáře,“ potvrdil Artur.

Video
Video se připravuje ...

Ladislav Štaidl (†75): Seznam jeho slavných milenek! Mall.tv

Fotogalerie
171 fotografií