Na Nový rok potkala Jeremyho Rennera extrémně vážná nehoda, během které málem přišel o život. Lékaři předpovídali, že rekonvalescence potrvá ještě dlouhé roky... Herec ale zabojoval jako lev a jeho stav se od té doby rapidně zlepšuje!

A to dokonce tak moc, že se už i dokázal projít po vlastních po „červeném“ (v tomto případě modrém) koberci. Prozatím si u toho ještě pomáhal hůlkou a chodítkem na kolečkách, jinak ale působil, jako kdyby se mu nic nestalo. 

Dcerka ho držela za ruku

Akce se konala v nádherném prostoru historického kina Regency Village Theatre ve West Hollywoodu v Los Angeles. Hvězda Avengerů dorazila v tmavě modrém obleku s kravatou ve stejné barvě a v bílé košili. Za ruku ho vedla jeho dcera Ava Berlin Rennerová (10), která tátu po celou dobu psychicky podporovala. 

Nálet fanoušků

Na premiéru dorazila řada hvězd včetně herečky Sarah Chalkové (46), známé ze seriálů Chirurgové, Scrubs: Doktůrci nebo Jak jsem poznal vaši matku. Největší pozornost byla ale samozřejmě upřena na Rennera – a to nejen proto, že je hlavní postavou nové reality show. Přítomní fanoušci nijak nezkrývali nadšení nad jeho rychle se zlepšujícím zdravotním stavem a doslova ho zasypali žádostmi o autogram a vyjádřeními své podpory.

Nová reality show Rennervations z dílny Disney+ sleduje Rennerovy cesty po světě, během kterých rekonstruoval různá vozidla, aby pomáhal místním komunitám. 

Renner si při nehodě, při které ho přejel sněžný pluh, zlomil více než 30 kostí (včetně očnicového oblouku), došlo u něj k selhání plic a následně musel prodělat několik operací. Jeho stav byl natolik vážný, že vůbec nebylo jisté, zda přežije. Naštěstí ale všechno dopadlo dobře.

Video
délka: 02:09.20
Video se připravuje ...

Tragédie matky a syna na horách! Vatikán vystavil papeže a slavný herec v kritickém stavu. Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
65 fotografií