Tak tohle nikdo nečekal. Věk adoptivního dítěte Vinczeových sice minimálně prozatím nikdo nezná, manželé se ale netají tím, že jde o miminko. Navzdory tak nízkému věku už se ale drobeček čile zajímá o svět kolem sebe! Prozrazuje to první fotka miminka, kterou Adela zveřejnila na svém instagramu. 

Ke zklamání zvědavců ovšem nejde o snímek obličeje, nýbrž o první foto, jehož je špuntík autorem. „Toto vyfotilo naše dítě,“ pochlubila se slovenská moderátorka, která se prosadila i u nás. Na záběru je zatím jen šmouha, časem to ale malý človíček jistě dovede k dokonalosti.

Miminko přibylo do rodiny na konci loňského roku. „Děťátko máme doma asi měsíc. Nemůžu o něm ale nic konkrétně prozradit. Museli jsme podepsat mlčenlivost, že nemůžeme prozradit jeho věk, jméno, pohlaví ani odkud je. Je to v procesu, dítě nám ještě oficiálně není přidělené, proto je to ještě velmi citlivé,“ řekla Adela na začátku ledna slovenskému deníku Plus Jeden Deň.

„Vše je nové a neuvěřitelné, od vstávání, nespaní a dalších věcí. Je to obrovské těšení a neuvěření, že si dokážete vybudovat tak silný vztah k někomu, který neumí říct ani souvislou větu,“ rozplývala se zase pro cas.sk

Video
délka: 03:25.83
Video se připravuje ...

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
87 fotografií