Když se Adela a Viktor Vinczeovi stali rodiči, štěstím téměř nedýchali, ale přišly i první starosti. Oba kývli na nabídku účinkovat v taneční show Let’s Dance a chvilku vznikaly dohady, kdo z dvojice se taneční show vzdá. Nakonec se řešení našlo, pomocnou ruku podali Adelini rodiče, kteří doma na děťátko dohlížejí během přímého přenosu.    

„Naštěstí mimi už v půl osmé spí, takže tak velká nervozita před přenosem není. Ale stejně je spousta esemesek rodičům z maskérny, kostymérny, zda je všechno v pohodě a naštěstí je. Občas přijde nějaká fotka,“ usmívá se blondýnka. 

Video
délka: 02:49.15
Video se připravuje ...

Banášová: Žádost o ruku mě zaskočila! A vlastně proč ne... David Turek

„Hodně věcí se v našem životě změnilo, ale až dnes jsem si uvědomila, že než jsme se stali rodiči, tak jsem utrpení cizích dětí tolik nevnímala jako teď. Najednou je to pro mě daleko citlivější téma a už chápu své kamarády, kteří děti mají, jak to prožívali,“ svěřila se Adela pro cas.sk

„Vše je nové a neuvěřitelné, od vstávání, nespaní a dalších věcí. Je to obrovské těšení a neuvěření, že si dokážete vybudovat tak silný vztah k někomu, který neumí říct ani souvislou větu,“ netají svou lásku k miminku moderátorka. 

Vinczeovi dlouho po miminku toužili, protože ani jeden ho mít nemůže, a tak adopce byla jediným řešením. A povedlo se...

Fotogalerie
33 fotografií