S adoptovaným miminkem se manželé Vinczeovi snaží trávit veškerý svůj volný čas. Vytoužené děťátko si přinesli domů už před Vánoci, a jak moderátorka přiznala, byl to neskutečný a nečekaný fičák. Skloubit péči o dítě a rozlítané povolání není nic jednoduché.

Navíc když oba čeká  účinkování v blížící se taneční soutěži Let´s Dance. Zatímco Viktor bude show moderovat, Adela se ujme role porotkyně. „Naše účinkování v Let´s Dance bylo dohodnuté dávno předtím, než nám dítě přišlo do rodiny. Adelce vychází Markíza vstříc v rámci účasti na generálce, aby mohla být v neděli doma co nejdéle, což já jako moderátor nemůžu. Děťátko pak půjde spát ještě před startem přímého přenosu a na ten se potom u nás podívají naši sousedi – Adelčiny rodiče,“ vysvětlil pro pluska.sk Vincze.

Celou situaci navíc konzultovali s psychology a sociálními pracovníky. „Dítě je neustále pouze s námi, takže tři hodiny týdně s babičkou a dědou určitě zvládnou všichni zúčastnění. Jdeme do práce, ne hrát automaty,“ zažertoval moderátor. Taneční soutěž by se měla objevit na obrazovkách už na jaře.

Video
délka: 03:25.83
Video se připravuje ...

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč. David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
62 fotografií