Kontroverzní hvězda filmu Drahokam (Uncut Gems) byla v minulosti spojována s nejedním mužem, který má na účtech celé miliardy. Ve videu na TikToku ale před časem prohlásila, že prý žádného z boháčů doopravdy nemilovala a zneužívala je jen kvůli penězům – hromadit finance až do miliard je podle ní nemorální a zbytku společnosti to jenom škodí. Na světě je totiž jen kolem 2600 dolarových miliardářů, dohromady ale vlastní většinu majetku z celé planety. 

Takový hromadič bohatství Julia rozhodně není. Ačkoli si sama vydělává více než slušně, na okázalé projevy luxusu ji neužije. V novém tiktokovém videu teď ukázala svůj newyorský byt a mnohým fanouškům naprosto spadla brada. 

„Nikdy jsem si nemyslela, že tohle udělám, ale věřím v absolutní otevřenost, a tak vám ukážu, jak bydlím,“ uvedla video milionářka s tím, že ví, že zřejmě dostane pořádně „naloženo“. „Třeba si ale někdo řekne, že se vlastně nemá tak špatně,“ dodala. 

Ložnice v obýváku

„Začneme v mojí ložnici, což je obývák. Dala jsem si postel sem, abych ze své ložnice udělala herničku pro Valentina,“ prozradila. Prostor obýváku vyplňovala velká manželská postel bez pelesti, televize, stojan na oblečení a dětské hračky. 

Dále pokračovala do opravdu úsporné koupelny. „Je maličká, ale chápete, účel plní dobře,“ zhodnotila. Herečka nemá ani vanu – jen malinkatou vaničku, která slouží spíš jako sprchový kout. Ze všech stran celý byt navíc vyplňovala záplava věcí. 

Kuchyň plná bot

Úsporná a přeplněná věcmi byla i kuchyň. „Nesuďte mě, vím, že tu mám nepořádek,“ opáčila a ukázala vysoký komín krabic od bot, které skladuje v kuchyni. Dělá to tak prý hodně Newyorčanů. 

V poslední místnosti mívala dříve ložnici, po porodu syna mu ale pokoj věnovala. „Chtěla jsem, aby měl hezký pokojíček. Ale netráví tady vůbec žádný čas, chce být pořád s maminkou, spí se mnou i v posteli. Jo, spíme spolu, zažalujte mě, je mi to jedno,“ vyprávěla. 

Luxus je nevkusný

Julia také otevřeně popsala, proč vlastně žije tak skromně. „Osobně nemám ráda okázalé předvádění bohatství. Přijde mi to nevkusné. Zvlášť, když mají lidi obrovské baráky, je to zbytečné, spousta lidí v téhle zemi je bez domova. Nejsem taková,“ nechala se slyšet. 

Myši místo vysavače

Druhým dechem dodala, že s ní a s jejím synem žijí v bytě i nezvaní návštěvníci... „Máme malý problém s myšmi, ale záleží, jak se na to díváte. Nechávám je být. Oceňuju, že v noci, když spíme, sežerou drobečky, co Valentino přes den nadrobí. Nechystám se je v nejbližší době vykázat,“ překvapila nevšedním pohledem na věc. 

Nakonec ještě ukázala, že má doma popel dvou zesnulých kamarádek. „A to je asi tak všechno,“ uzavřela. Tohle fanoušci skutečně nečekali... 

Video
Video se připravuje ...

Julia Fox ukázala, jak bydlí. Se synem spí v obýváku a přiznala, že má doma myši. TikTok

Fotogalerie
187 fotografií