Na vernisáž Thierry Mugler v New Yorku přišlo mnoho známých osobností, které se oblékly do velmi extravagantních modelů. A chytrá horákyně by z nich jistě měla radost. Některé slavné krásky se totiž zjevně nechaly inspirovat jejím „oblečená / neoblečená“ a beze studu se na akci promenovaly hodně spoře oděné.

Zatímco profesionální celebrita a influencerka Kylie Jennerová (25) vsadila na sexy těsné šaty, v nichž byla sotva schopná udělat krok, a svou úchvatnou róbu doplnila čelenkou, která jejímu looku dala punc bohyně, jiné přítomné dámy vsadily na provokaci. 

Mezi nimi vyčnívaly především dvě mladé ženy, které aktuálně rozjíždějí svou pěveckou kariéru – Lourdes Leonová (26), jež má po své slavné mamince odvahu a touhu šokovat v krvi, a zpěvačka, herečka a tanečnice Tinashe Jorgenson Kachingweová (29).

Lourdes byla v podstatě umírněná a své sošné tělo odhalovala v upnutém overalu, který vytvářel dojem druhé kůže, a díky rafinovaným vzorům leccos ukázala a leccos zas zvědavým očím zakryla. Tinashe si oproti ní na sebe oblékla latexový top, jenž tvořila v podstatě jenom podprsenka a dlouhé rukávy, a nízko staženou dlouhou sukni.

Video
Video se připravuje ...

Lourdes Leon pro Stellu McCartney Youtube.com/BPŽ

Mrkněte do naší galerie a posuďte sami, jak mladé dámy svými outfity zabodovaly – a jak se posnažily ty ostatní. Exmilenka rappera Kanye Westa (45) herečka Julia Foxová (32) například opět obnažila své dokonalé bříško a herečka Laverne Coxová (50) překvapila neobvyklým kloboučkem... 

Fotogalerie
76 fotografií