Půvabná herečka Julia Foxová (32) patří mezi ženy, které v davu opravdu nepřehlédnete. Ať už pro výrazný make-up... anebo pro outfity, v nichž se účastní velkých společenských akcí. Krásná tmavovláska totiž, přestože se před rokem stala maminkou malého Valentina (1), má postavu skutečně záviděníhodnou - a velice ráda ji dává všem na odiv.

Hvězda filmů Drahokam, PVT CHAT nebo Žádné prudké pohyby, která byla jednu dobou partnerkou Kanye Westa, jenž si poslední dobou říká jenom Ye, vyrazila na Film Independent Spirit Awards 2022 s dramatickým líčením a v šatech, co každého hned zaujaly. Byly totiž přesně ve stylu pohádkové Chytré Horákyně - herečka byla oblečená-neoblečená, a držely na ní snad jen silou vůle.

VIDEO: Kim Kardashianová a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro 5 milionů

Prostřihy měly totiž tak výrazné, že z ní skoro padaly, a odhalovaly její podprsenku. A i ta byla ze šňůrek, takže více nežli spodní prádlo připomínala plavky. Díky otvoru na boku to navíc vypadalo, že pod šaty nemůže mít kalhotky, a tak vyrazila na červený koberec, jak se říká, naostro. Model, který Foxová doplnila vysokými kozačkami, si můžete prohlédnout v naší galerii...

Fotogalerie
39 fotografií