Z hvězdičky reality show se podnikavá Kim Kardashianová postupně vypracovala v módní návrhářku. Založila úspěšnou značku tvarovacího spodního prádla a později i pohodlného oblečení a plavek s názvem SKIMS. A právě tyto kousky pak nejlépe vynikají na Kim samotné - ne náhodou jsou jí střiženy na míru. Vlivná influencerka, která se aktuálně rozvádí s manželem Kanyem Westem (44), se teď nachází v Karibiku, kde novou řadu své módy fotí do katalogů.

Snímky, co vznikají na zdejších plážích, dávají tušit, že opět půjde o sexy kousky, které dají vyniknout ženskému tělu s výraznými křivkami. Ve vysoko vykrojených kalhotkách titěrných modrých plavek, které jsou vzadu střižené jako tanga, anebo v tělových jednodílných plavkách, co téměř navozovaly dojem nahoty, to Kim neskutečně slušelo - jak ostatně můžete posoudit v naší galerii. Rozhodně by nikdo neřekl, že jde o tělo několikanásobné maminky!

VIDEO: Kim Kardashianová šokovala ve Vatikánu!

Video
délka: 03:46.56
Video se připravuje ...

Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu! Profimedia

Dalo by se říct, že Kanye, jenž v poslední době vyměnil výrazně tvarovanou Kim za útlounkou herečku Julii Foxovou (31), udělal rozchodem s touhle šťabajznou velkou chybu. A to i když se šušká, že se štíhlounkou kráskou, která je známá svým debutem ve filmu Uncut Gems z roku 2019, za což byla nominována na Breakthrough Actor Award v rámci Gotham Awards, chodí slavný Kanye alias Ye tak trochu z trucu. To proto, že Kim již nějakou dobu září po boku komika Petera Davidsona (28).

Fotogalerie
84 fotografií