Takzvané „reuniony“ frčí. Jen si vzpomeňte na úspěch, jaký měl „návrat“ herců ze seriálu Přátelé. Není tedy divu, že by si mnozí fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku přáli, aby se i jejich oblíbenci po letech od skončení natáčení setkali a dali vzniknout podobně nostalgickému kousku. A jejich toužebné přání nyní rozdmýchalo jedno jediné selfíčko, které Josh Radnor, co ztvárňoval Teda Mosbyho, zveřejnil na svém Instagramu.

Úspěšný seriál skončil v roce 2014 po devíti sezonách a celkem 208 epizodách. Poté na podobném konceptu vzniknul takzvaný spin-off série nazvaný Jak jsem poznala tvého otce, s Hilary Duffovou (35) v hlavní roli, kde se objevily dvě postavy ze „staré“ série, tedy postava Barneyho Stinsona, kterého hraje Neil Patrick Harris (49), a Robin Scherbatské, jíž propůjčila svou tvář Cobie Smuldersová (40). Ostatní herci však už v něm nevystupují.

Přesto, že už profesně nemají nic společného, však někdejší kolegové zůstali přátelé i v reálném životě, a konspirace, že by se i oni mohli objevit ve výše zmiňovaném seriálu, který ale ani zdaleka nedosahuje úspěchu toho původního, odstartovala fotka Radnora v objetí s herečkou Alyson Hanniganovou (48), která si zahrála Lily Aldrinovou. Jak ale Radnor u fotky uvedl, nešlo pravděpodobně o nic víc nežli o kamarádské setkání...

Na sociální síti totiž uvedl: „Podívejte se, s kým jsem dnes obědval! S nikým jiným než s Alyson Hanniganovou! Bylo to nádherné, tak milé se znovu setkat a popovídat si o tom všem. A její úžasný svetr tomu všemu jenom dodal na velkoleposti. Tuhle holku budu vždycky milovat.“ Není tedy pochyb, že k sobě mají velice blízko, byť další spolupráce se před nimi pravděpodobně nerýsuje. I když by si to příznivci seriálu jistě velice přáli.

Fotogalerie
45 fotografií