Není pochyb, že Meghan Markleová vždycky toužila po slávě a uznání. Její cesta na vrchol nebyla jednoduchá – k hraní v oblíbeném seriálu se dostala až poté, co se například v zábavné show Deal or No Deal stala jednou z mnoha dívek, co otevíraly kufříky s různými částkami, které pak soutěžící vyhrávali. Anebo se mihla ve dvou dílech 90210, pokračování slavného Beverly Hills 90210, kde ztvárnila roli bokovky jednoho z hlavních hrdinů, jemuž v autě poskytovala orální sex.

Až díky veselce s princem Harrym se patrně stala konečně tím, kým si přála být celou dobu – skutečně celosvětově známou osobností. Na světlo světa se však dostal její životopis, s nímž před lety obcházela castingové agentury a škemrala o role – tedy, ještě předtím, než se z ní stala hvězda právního dramatu Kravaťáci. A také majitelka úspěšného lifestylového blogu The Tig, který používala jako platformu pro sdílení svých cestovatelských tipů, receptů a životních rad.

Video
délka: 06:40.40
Video se připravuje ...

Meghan, vévodkyně ze Sussexu: Čím rozvedená herečka okouzlila prince Harryho? Videohub

Ve svém „sívíčku“ (jak se říká podle anglické výslovnosti zkratce CV, tedy curriculum vitae) uvádí své speciální dovednosti, které by se mohly hodit pro různé role. A ty vás možná upřímně překvapí. Vévodkyně ze Sussexu se ohání tím, že umí balet, tančí na jazz a umí i stepovat. Rovněž má zkušenosti s hudebním divadlem a pyšní se i slušnými jazykovými schopnostmi – plynně prý mluví španělsky (s argentinským přízvukem) a ovládá i francouzštinu. Věnuje se také fitness, józe a kickboxu.

Právě ten poslední zmiňovaný talent jí zajistil roli v Kravaťácích. Trenér Jorge Blanco, který také spolupracoval s „Thorem“ Chrisem Hemsworthem (39) a jeho manželkou Elsou Patakyovou (46), pro Vanity Fair Spain uvedl, že s ní cvičil kickbox a bojová umění v době, kdy v Torontu natáčela.

„Nikdy by mě nenapadlo, že by z ní mohla být princezna! Skvěle se mi s ní trénovalo, protože je super milá,“ pochvaloval si Blanco a s tím, že kdyby se vrátila do Toronta, klidně by se její fyzičce znovu rád věnoval...

Fotogalerie
91 fotografií