Manželka prince Harryho (38) Meghan Markleová vždycky patřila mezi milovnice luxusních značek. Nezměnil to ani »Megxit«, když s Harrym opustili práci pro monarchii a odstěhovali se do zámoří. Ba naopak! Podle webu Daily Mail pro ni byl rok 2022 překvapivě tím zatím vůbec nejluxusnějším. Alespoň tedy co se týče šatníku. 

Redakce webu prošla šaty, ve kterých se letos Markleová objevila na společenských akcích, a jejich cenu vyčíslila na 79 tisíc liber, tedy 2,2 milionu  korun. Kousky, v nichž se již v minulosti objevila, započítány nebyly. Vůbec nejdražší byla róba, ve které se v září ukázala během své návštěvy New Yorku. Kromě módy navíc vévodkyně ze Sussexu utrácela i za cestování nebo luxusní večírky. 

Za rok 2021 si podle webu pořídila oblečení a šperky za 58,4 tisíc liber, tedy 1,6 milionu korun. V roce 2020, když ještě pracovala pro britskou monarchii, to přitom činilo „jen“ 44 tisíc liber, tedy 1,2 milionu korun.

Tehdy ještě její ošacení hradil král Karel III. (†96) – v té době princ Charles – skrz fondy Cornwallského vévodství. Dnes už své účty musí Meghan platit sama. Je možné, že jí návrháři poskytují slevy, či dokonce věnují některé drahé kousky zadarmo. Špatně si ale zjevně nežije...

Video
Video se připravuje ...

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, idh

Fotogalerie
151 fotografií