„Rok 2022 byl pro mě v mnohém nový, hlavně tím, kolikrát se dá v životě začínat,“ přiznala pro Showtime Veronika na večírku Divadla Broadway a svěřila se, že je tam moc ráda, především díky producentovi Oldřichu Lichtenbergovi (59), kterému za mnohé vděčí.

„Olda byl první člověk a jedinej kamarád, kterej mi zavolal deset minut po tom, co vyšlo v novinách, že nás Stropnický opustil. První a jedinej, v podstatě, kdo mi podal pomocnou ruku. Takže já bych mu tímto chtěla veřejně poděkovat a také Divadlu Broadway, protože mám díky tomu novej domov, spoustu novejch kamarádů, nové lásky a je to skvělý,“ doplnila herečka, co se nyní objevuje v muzikálu Okno mé lásky s písněmi Olympicu. Také už má nového partnera, hudebníka Josefa Holomáče (62).

Není tomu ale tak dávno, kdy zjistila, že její muž se s ní po 14 letech manželství rozvádí a navíc už má dávno novou lásku. „Věděla jsem sice, že je politik, ale překvapila jsem sama sebe tím, že jsem nevěděla, že všichni politici brutálně lžou. A on teda lhal velmi dobře, a to 4 roky nám lhal. Překvapil mě tedy tím, že je tak prolhanej. Možná jeho nejlepší či nejúspěšnější role v životě byla ta šťastného tatínka od rodiny, i když to tak vůbec nebylo,“ popsala Stropnického pro primácký Showtime.

Dokonce vtipkovala v tom smyslu, že se jí tato zkušenost bude hodit v novém představení Já, diktátor, v němž bude od 19. dubna hrát s Lukášem Pavláskem. „Tím, jak jsem žila s politikem, vím, jak oni lehce propadnou pocitu moci,“ dodala Žilková.

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková a Pavel Vítek: Promluvili o svém vztahu! David Turek

Fotogalerie
72 fotografií