Že by jejich láska zahořela tak silným plamenem, že by sama sebe zahubila? Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že hvězdný pár tvořený z herečky Megan Foxové, hvězdy série Transformers, a muzikanta, jenž používá pseudonym Machine Gun Kelly či jenom MGK, prochází krizí. A co víc, prý se tihle dva snoubenci rovnou rozešli. Dohady začaly poté, co herečka vymazala společné fotky se zpěvákem a následně i všechny ostatní příspěvky z instagramu.

Příčinou tohoto zkratkovitého jednání měla být nevěra hudebníka, který měl Megan podvádět se svou kytaristkou Sophií Lloydovou (26). Ta sice prostřednictvím svého agenta všechna obvinění pobouřeně popřela, podle zahraničních médií ale byla právě Megan tím, kdo údajný poměr svého snoubence s vnadnou blond hudebnicí odhalil. Údajně měla v jeho telefonu najít zprávy a SMSky, co v ní vyvolaly podezření a ona záhy uvěřila, že má poměr.

Video
Video se připravuje ...

Megan Fox a Mike Tyson v reklamě /Youtube/

Nyní se herečka do světa sociálních sítí vrátila a poprvé od provalení této kauzy se k celé situaci také vyjádřila - mimo jiné i k tomu, jak to bylo s údajnou nevěrou. „Do tohoto vztahu nezasáhla žádná třetí strana. To zahrnuje, ale není omezeno na skutečné osoby, zprávy, UI boty nebo démony-succuby. Nechte tento příběh co nejdříve skončit, a nechat tak na pokoji všechny nevinné lidi, kteří jsou jeho součástí,“ uvedla ve svém dosud jediném příspěvku rozezlená herečka.

A co víc, Megan už byla dokonce spatřena, kterak s Colsonem po boku vychází, celá uslzená, z partnerské poradny, kterou pár navštívil - místo nějaké romantické večeře - na Valentýna. Zdroj, který citoval magazín PageSix, uvedl, že dvojice má snahu o svou lásku zabojovat. „Megan chce vidět, co mohou zachránit,“ tvrdí osoba z jejich blízkého okolí, a dodává, že i sám Colson má tendence „všechno opravdu urovnat“. Až čas tedy ukáže, zda se jim podaří tento rozbitý hrneček slepit, nebo ne...

Fotogalerie
72 fotografií