V knize Love, Pamela zavzpomínala hvězda Pobřežní hlídky na období, kdy do kin vstoupila nekorektní komedie Sachy Barona Cohena (51) s názvem Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu. Kazašský televizní reportér Borat Sagdijev v ní přicestuje do Ameriky a pojme za svůj cíl vzít si Pamelu Andersonovou za manželku. A je připraven pro ni překonat nejednu nástrahu...

Časopis Rolling Stone otiskl úryvek z hereččiny knihy, ve kterém se svěřila, že byl snímek tak trochu posledním hřebíčkem do rakve jejího manželství s rockerem Kidem Rockem, vlastním jménem Robertem Jamesem Ritchiem zvaným Bob. 

V roce 2006 Bob koupil v Malibu dům, do kterého se měl s Pamelou i jejími syny brzy nastěhovat. Pak ale přišla premiéra Borata... „Promítání u Rona a Kelly Meyerových nedopadlo dobře,“ přiznala Pamela v knize. (Ronald Meyer (78) je slavným hledačem talentů, pozn. red.)

A zase to porno

„Byla tam spousta důležitých lidí ze showbyznysu. Steven Spielberg, Rick Rubin, Laird Hamilton a jeho žena Gabby Reeceová. Chtěla jsem Boba překvapit a neřekla jsem mu, že v tom filmu jsem. Zapomněla jsem, že se v něm mluví o tom domácím pornu,“ svěřila se herečka.

„Nadával mi do d*vek a ještě hůř“

Slavná komedie jejího chotě vytočila doběla. „Bob vybouchl, nadával mi do d*vek a ještě hůř. Bylo mu trapně a celé to vůbec nepromyslel. Laird na něj křičel, ať se nezlobí na Superženu, když vytáhne svůj plášť,“ vzpomínala. 

„Běžela jsem za ním k autu, ale zmizel a nechal mě tam samotnou,“ popsala Pamela. Pak se vrátila dovnitř, omluvila se za scénu a poprosila, jestli by ji někdo nemohl hodit domů. 

Když dorazila, uvítala ji nepříjemná scéna. Bob zrovna rozbíjel fotku, která visela na zdi. „Říkal, že už ho unavuje probouzet se každý den s pohledem na mě a Davida LaChapelle. Ale to jsem nebyla já a David – byli to Marilyn Monroe a Bert Stern,“ píše herečka. Rozvod následoval nedlouho poté...

 

Video
délka: 02:10.42
Video se připravuje ...

Trailer k novému dokumentu z dílny Netflixu Pamela, a love story Netflix

Fotogalerie
178 fotografií