Úryvky z připravovaných pamětí blonďatého sexsymbolu 90. let získal časopis People a krátké úseky z něj zveřejnil. Herečka v nich přiznává, že rozpad manželství s bubeníkem skupiny Mötley Crüe bylo "tím nejtěžším, nejnáročnějším a nejhorším obdobím jejího života".

Příběh tohoto slavného páru bývá poslední dny na přetřes kvůli seriálu Pam a Lee na streamovací službě Hulu a mnoho čtenářů se na opravdové vykreslení jejich romance velmi těší.

Svůj bouřlivý a vášnivý vztah začala Pamela s Tommym v roce 1995, kdy se impulsivně vzali pouze po čtyřech dnech od seznámení! I přes neobvyklý začátek manželství byly jejich dny naplněny vášnivou láskou, ve které se narodili dva synové - Brandon, kterému je dnes 26 let, a Dylan, kterému je 25.

 Pamela uvedla, že se jednalo o jediné období jejího života, kdy byla doopravdy zamilovaná.

První problémy začaly už v roce 1995 s nechvalně známou domácí sextape, která jim byla ukradena. Kopie kazety se šířily po světě a i dnes se dá sehnat na pochybných webech.

Doopravdové peklo však začalo až v roce 1998, kdy byl Tommy Lee zadržen policií pro domácí násilí. Pamelu prý shodil na zem, když držela v náručí malého synka, a kopal ji u toho do zad.

Pamela Andersonová nezanevřela na vztahy a ve svém životě byla dohromady vdaná pětkrát, kdy jeden z jejích manželů byl známý hudebník Kid Rock. Po posledním rozvodu v minulém roce ale muže nadále nehledá.

"Nepotřebuji, aby mi někdo nosil růže," vysvětlila. "Právě jsem zasadila sto růžových keřů. Můžu je dostat, kdykoli budu chtít.

"Určitě by bylo krásné, kdyby se v mém životě objevil někdo jiný, kdo by chtěl totéž, ale já jsem ho prostě nikdy nepotkala. Většinou se o muže musím jen starat a to by mělo být oboustranné, " dodala se sebevědomým nádechem.

Video
Video se připravuje ...

Pamela se objevila v mexické televizi ve velice odvážných šatech a ukázala kalhotky Youtube.com

Fotogalerie
59 fotografií