Plavovlasá Hayden Panettiereová, bývalá partnerka ukrajinského profesionálního boxera Vladimira Klička (46), s nímž má dceru Kayu Evdokii (8), už dávno není rozvernou roztleskávačkou, která jí zajistila celosvětovou popularitu. I když ale od první klapky Hrdinů uplynulo dlouhých 17 let (a od té poslední 13 let), sympatická herečka vypadá snad i po všech těch rocích pořád stejně.

Od dob, co se stala maminkou, se sice na nějakou dobu stáhla z veřejného života, rozhodně však, jak se říká, nezpustla. Při focení sexy snímků na pláži v Miami bylo vidět, že je to stále holka jako obrázek. A i když možná není tak vychrtlá, jak diktují současné módní trendy, právě to, že má ženské tvary a postavu „krev a mlíko“ jí možná ještě na přitažlivosti dodává.

Video
Video se připravuje ...

Jak se proměnila móda a styl plavek od šatů po mini bikini? Videohub

Před fotoaparát se postavila hnedle v několika plavkových modelech. Jak v dvoudílných bílých bikinách, tak i v tělových jednodílných plavkách - a dokonce i v kombinaci černého vršku s dlouhým rukávem, co připomínal mikinu, se spodním dílem bikin. Drobounká Hayden, která měří pouhých 153 centimetrů, vypadala naprosto neskutečně. Posuďte v naší galerii sami...

Fotogalerie
49 fotografií