Zcela po právu je Tereza Maxová (51) světově proslulou topmodelkou. Nekonečně dlouhé nožky, fotogenická tvář, plavé kadeře a charisma až na půdu. A postavu, jakou by jí mohly závidět i ženy o generaci mladší. Těžko uvěřit, že je trojnásobnou maminkou - dala život synovi Tobiasovi (22), kterého má z prvního manželství s tenistou Frederikem Fetterleinem (52), a dceři Míně (13) a synkovi Aidenovi (11), kteří jsou plodem její lásky se současným manželem Burakem Oymenem (50).

To, že je věk jenom číslo, pravidelně dokazuje na instagramu. Protože Maxová nepatří ke kráskám, jejichž oficiální profil na sociální síti se jenom hemží obnaženými fotkami, spíše naopak u ní takových snímků najdete minimum, každý takový pak vyvolává nadšenou odezvu jejích fanoušků. Jako nyní, když ukázala, jak s počátkem roku 2023 ze slunce čerpá tolik potřebný vitamín D, tedy opaluje své skvostné tělíčko, anebo se prochází na pláži jen v bikinách.

Video
Video se připravuje ...

Tereza Maxová: Životní nápad dostala, když byla nejvíc zranitelná David Turek, Elmer Carvalho

Zakladatelka nadace pro opuštěné a znevýhodněné děti se na zveřejněných momentkách vyvaluje na lehátku u moře, případně pózuje v písku jenom v černých dvojdílných plavkách, a vypadá u toho tak dokonale, až člověka napadá, že nejspíš někde objevila onen kouzelný pramen mládí...

Na nejnovější fotky modelky, jež střídavě žije v Praze a Turecku, se můžete podívat do naší galerie. Jistě nám dáte za pravdu, že to téhle dámě, která původně studovala právnickou fakultu na Karlově univerzitě, než dala přednost přehlídkovým molům, ohromně sluší!

Fotogalerie
47 fotografií