Vyhledávaná modelka Bella Hadidová, co je od počátku nového roku 2023 se svým přítelem, art directorem Marcem Kalmanem (34), na dovolené u moře, se rozhodně nenudí. Jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti, která měla až donedávna podle vědců nejkrásnější obličej na světě, podle všeho tráví většinu svého volného času pózováním před fotoaparátem. To je ostatně to jediné, co jakožto bohatá dědička umí.

Ruku ale na srdce, jde jí to náramně dobře. Modelka, jejíž celé jméno zní Isabella Khairiah Hadidová (její otec Mohamed, vlivný realitní developer, má totiž kořeny v Izraeli), dostala do vínku skutečně dobré geny. Dlouhé štíhlé nožky, malá, ale pevná ňadra, útlý pas... a kde panovala nespokojenost, tedy v oblasti tváře, tam vypomohly šikovné ručičky plastických chirurgů. To vše dohromady dává jednu sexy Bellu.

Video
Video se připravuje ...

Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo při zahájení pařížské módní přehlídky. Profimedia.cz

O facku mladší sestra neméně úspěšné modelky Gigi (27), jež je na rozdíl od ní již maminkou dvouletého dítka, zaplnila svůj instagramový profil nejnovějšími snímky, na nichž vypadá jako mořská víla. V dvoudílných bikinách vyniká její božská postava a díky světlé barvě vlasů, kterou teď nově nahradila svou obvyklou tmavou, vizuálně omládla. Tenhle bývalý andílek Victoria’s Secret by rozhodně stál za hřích, co myslíte?

Fotogalerie
83 fotografií