Příčina jeho náhlé smrti není dosud známá. „Nikdy nezveřejňuji nic takového, ale ztráta přítele, který měl tak nádhernou duši, je opravdu těžká. Tohle je pro Jeremyho, nejkrásnějšího muže, který rozdával lásku každému, koho potkal, ať se dělo cokoliv. Byl jednou z mých múz a vždycky bude. Inspiroval mě a nikdy ho nepřestanu mít rád,“ napsal naprosto zdrcený americký návrhář Christian Siriano, který v posledních letech v USA vyhrál řadu módních ocenění.

Jeremy Ruehlemann byl jeho předním modelem a pyšnil se svým indiánským původem. Narodil se v Mahwahu v New Jersey, které bylo původně osídleno indiány. Pracoval jako vedoucí tábora a studoval psychologii. Po celém těle měl několik tetování, včetně nápisu na krku ´Nikdy nezemřu´.

Úspěšný model se naposledy ukázal na instagramu před třemi dny, kdy zveřejnil svou polonahou fotografii a poukazoval na své značkové trenky.

„Posílám všechnu lásku jeho rodině a přátelům, kteří ztratili někoho tak výjimečného. Vím, že se jednoho dne zase setkáme, ale teď bych ho chtěl obejmout. Odpočívej v pokoji, J, my všichni tě velmi milujeme,“ dodal ve svém příspěvku Siriano. Co se Jeremymu stalo a co způsobilo, že jeho tetování se proměnilo v lež, neuvedl.

Video
délka: 00:31.16
Video se připravuje ...

Slavná modelka a herečka Adea Shabani (†25) byla nalezená mrtvá: Tělo našli zakopané v hlubokém hrobě 

Fotogalerie
34 fotografií