Slávu okusila už jako malá. Svého rozhodnutí jít cestou šoubyznysu ale nikdy nelitovala. „Nemám, čeho litovat. Neumím porovnat neznámou Darinku s tou známou, netuším, jaké by to bylo,“ říká dnes. 

„V tom, že jsem známá, jsem vyrůstala odmalička a musím říct, že ani na moment jsem neměla pocit, že by to otravné, co občas se slávou přichází, bylo tak silné, abych chtěla odejít ze zpěváckého světa. Patřím mezi těch pár vyvolených, kterým se splnilo to, co si už jako děti vysnili, a pořád to funguje stejně dobře,“ hodnotí.

Padesátka jí naštěstí starosti nedělá. „Ještě pořád nemám pocit, že by na mě tento věk měl nějaký negativní dopad, nebo že by se cokoliv změnilo,“ svěřila se. Jediným rozdílem je potřeba o trochu delšího času na regeneraci. „Po vystoupeních sedím schoulená v autě na zadní sedačce někdy i sedm hodin, tak ten další den nebývám úplně fit,“ prozradila.

A na co je dnes nejvíc pyšná? „V první řadě jednoznačně na svoji Lauru, ona je můj největší úspěch. Pyšná jsem i na svoje pracovní úspěchy, na to, že mě lidé stále poslouchají,“ říká Dara

Nakonec přijala i to špatné, co ji v životě potkalo. „Myslím si, že všechny věci, které se mi v životě staly, i ty zlé, mají svoji příčinu a nemusíme vždy vědět, proč to tak bylo,“ je přesvědčená. Kdyby prý odstranila to špatné, zhroutila by se celá skládanka.

Video
Video se připravuje ...

Drahé Vánoce, i cena cukroví stoupá! Detaily bitky u Dary a Nedvěda a krutá zima na Ukrajině Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
196 fotografií