Loni Adele po pětileté pauze vydala nové album 30 a fanoušci po celém světě začali šílet. Deska měla ohromný úspěch, a zpěvačce dokonce vynesla stálé angažmá v Las Vegas. Co jsou ale dobré zprávy pro zpěvačku, to je pro fanoušky spíš čára přes rozpočet. 

Lístky na zahájení závodů Formule 1 Grand Prix v Las Vegas, kde Adele vystoupí, se totiž vyšplhaly až na 55 tisíc korun. To je ale pouhý začátek. „Císařský balíček“, který obsahuje dvě VIP vstupenky na její koncert v Caesars Palace, kde má stálé angažmá, totiž vyjde zájemce na neuvěřitelných 5 milionů dolarů, tedy 114 milionů českých korun. 

Součástí balíčku je 12 vstupenek do luxusního Paddock Clubu s výhledem na trať, pět nocí v hotelu Nobu Sky Villa, soukromá večeře s šéfkuchařem Nobu Matsuhisou, servis osobního komorníka – ale jen dvě vstupenky na zpěvaččinu show v Caesars Palace.

Šílené ceny naštvaly nejednoho fanouška F1. Na Twitteru si například řada lidí postěžovala, že se jim při současných cenách vyplatí letět z USA do Evropy a i s cestou a ubytováním je závod stále vyjde levněji, než ho sledovat ve Vegas. 

Mnohé naštval i nepoměr v obsahu balíčku – 12 lístků na závody, ale jen 2 na koncert Adele?! „Takže vy zaplatíte 5 milionů dolarů, abyste s sebou vzali jedenáct lidí na F1, a pak deseti z nich řeknete pardon, pro vás žádná Adele,“ vyjádřil jeden z nich své nepochopení. „Je to nechutné,“ zlobil se další.

Informace navíc přišla jen týden poté, co média zveřejnila, že si Adele za loňský rok polepšila o 11,5 milionu liber, tedy 314 milionů korun. A jak se zdá, finanční příliv pro zpěvačku zatím nekončí...

Video
Video se připravuje ...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby Profimedia

Fotogalerie
168 fotografií