Adele Laurie Blue Adkinsová, vystupující jenom pod svým křestním jménem Adele, šla před nějakým časem do sebe. Místo toho, aby se stále utápěla v depresích, začala navštěvovat posilovnu, kde pořádně zamakala na své postavě. Dokonce se nechala slyšet, že je na cvičení závislá. Její proměna pak brala dech - z oplácané Britky se stala štíhlá, sexy kráska, co společně se svým partnerem, sportovním manažerem Richem Paulem (40), bydlí v prestižní losangeleské čtvrti Beverly Hills.

Jak zpěvačka sama uvedla, mnoho jejích fanoušků a fanynek bylo její proměnou zklamáno, a cítili, že je vždy „body positive“ baculka zradila. Její příznivci nedokázali pochopit, že vypadá jinak, než jak si ji zamilovali, že už „není jednou z nich“. „Moje tělo bylo celou mou kariéru objektivizováno – jsem příliš velká, jsem příliš malá, jsem moc sexy, nebo naopak vůbec. Mrzí mě, když se někdo ze sebe cítí hrozně, ale to není můj problém,“ hájila se Adele při rozhovoru u Oprah Winfreyové (68). 

Video
délka: 00:30.52
Video se připravuje ...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby Profimedia

Ve své proměně ale zjevně pokračuje. Po sérii úspěšných koncertů v londýnském Hyde Parku byla viděna v autě se svým partnerem - a díky plným rtům, mnohem plnějším, než jak u ní vždy bylo zvykem, byla málem k nepoznání.

Z pěnice jako kdyby se pomalu, ale jistě stával boxotový „kačer“, jak se přezdívá ženám s uměle vyplněnými ústy. Mrkněte do naší galerie a posuďte sami, zda měla právě tohle slavná zpěvačka, která nikdy nechtěla upřednostňovat svůj vzhled, zapotřebí...

Fotogalerie
127 fotografií