Poté, co se Rich Paul neobjevil na nedávných oslavách 34. narozenin britské zpěvačky Adele, se někteří začali domnívat, že vztah možná potichoučku skončil... Teď ale autorka hitu Easy On Me dokázala, že to tak rozhodně není.

Na svém instagramu vystavila sérii zamilovaných společných fotografií s popiskem „To to letí!“. Na jednom ze snímků jsou dokonce partneři zachyceni během romantického polibku u krbu před velikou televizí. Adele si přitom své soukromí velmi chrání a jde tak o první podobnou sondu do soukromého života páru. 

V zimě dvojice rozvířila spekulace o zásnubách, když se zpěvačka začala na veřejnosti objevovat s diamantovým prstenem na levé ruce. Že nešlo jen tak o nějaký doplněk, dokazoval i fakt, že ho zpěvačka nosila navzdory tomu, co měla zrovna za outfit. 

Když se jí pak novináři na zasnoubení otevřeně zeptali, odpovídala zpěvačka nanejvýš vyhýbavě. „Kdybych byla zasnoubená, řekla bych to někomu, nebo neřekla?“ odpověděla otázkou v talkshow Grahama Nortona a naznačila, že toho o svém soukromí příliš neprozradí. 

Co ale naopak práskla, je fakt, že by si v letošním roce s Paulem přála miminko. Na ten příští už má totiž pracovní plány, a tak by se jí péče o novorozence příliš nehodila. „Musí se to stát letos, protože na příští rok už mám plány. Představte si, že bych je musela zrušit kvůli miminku,“ řekla s nadsázkou.

Vzhledem k tomu, že rozchod se navzdory velkému časovému vytížení obou partnerů zatím nekoná, se tak rodina možná brzy rozroste!

VIDEO: Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby

Video
délka: 00:30.52
Video se připravuje ...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby Profimedia

Fotogalerie
140 fotografií