Zpěvačka Adele si v létě vzala hypotéku ve výši 37,7 milionu dolarů (909,5 milionů korun) na sídlo, které koupila od filmového Ramba a Rockyho za 58 milionů dolarů (1 miliarda a 400 milionů korun).

Splátky hypotéky se sice odhadují na 247 tisíc dolarů měsíčně (necelých 6 milionů korun), ale vila rozhodně stojí za to - hlavní dům má 6 ložnic, 9 koupelen a ústřední apartmá s výhledem na Rodeo Drive. Aby se ale slavná pěnice nemusela obávat finanční tísně, rozhodla se dát do prodeje jednu ze svých mnoha nemovitostí.

Adele uvedla na trh dům, který před lety zakoupila od americké zpěvačky a herečky Nicole Richie (40). Nachází se na pozemku o rozloze 1680 metrů čtverečních v chráněné enklávě celebrit Hidden Valley hned vedle Coldwater Canyon, a naleznete v něm 4 ložnice a 3 koupelny. Nechybí ani kancelář pro asistentku, bezpečnostní místnost, posilovna, herna, hlavní ložnice s krbem a formální jídelna spojená s obývacím pokojem. Pochopitelně také s krbem.

Video
délka: 00:30.52
Video se připravuje ...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby Profimedia

Součástí nemovitosti je bazén, venkovní kuchyně s velikým grilem ideální pro letní party s přáteli, zahrada s ovocnými stromy a kurníkem pro případné slepičky, sportovní hřiště, prádelna a garáž pro dvě auta. Vše působí prostorně, vzdušně, světle... a ekologicky.

A kolik případní zájemci musí zaplatit za bydlo, co dříve patřilo interpretce hitů Hello, Skyfall či Easy On Me? Pěnice prý požaduje částku za 12 milionů dolarů - což dělá 289 milionů a 500 tisíc korun. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, zda za to tahle usedlost stojí...

Fotogalerie
38 fotografií