Americká zpěvačka Katheryn Elizabeth Hudsonová, známější pod svým uměleckým jménem Katy Perry, patří nepochybně k ženám, co jsou díky mateřství ještě krásnější. Interpretka hitů Roar, Dark Horse či Hot n Cold a zároveň matka dvouleté dívenky, nyní zazářila na sérii fotografií, na nichž pózuje ve velice odvážném modelu z džínoviny Almeida od M.Marquise s výraznou mašlí v pase.

Outfit, který připomněl její slavné šaty značky Versace, co v roce 2014 vynesla na MTV Video Music Awards, si nyní oblékla na udílení cen CMA. To byla akce, kterou pořádali zpěvák Luke Bryan (46) a bývalý hráč amerického fotbalu Peyton Manning (46). A byla doslova a do písmene nepřehlédnutelná - především kvůli dechberoucímu dekoltu, který doplnila blyštivým náhrdelníkem a diamantovými náušnicemi.

Video
Video se připravuje ...

Katy Perry s lustrem na hlavě na Met Gala v New Yorku Profimedia

Korzet se spadlými ramínky na jejím těle držel snad jenom silou vůle a všem, co se ocitli v její blízkosti, jistě nešlo do hlavy, jak je možné, že takový střih udrží její poprsí. Jedno je však jisté - že její životní partner, hollywoodský fešák Orlando Bloom (45), jehož proslavily role ve filmových sériích Pán prstenů a Piráti z Karibiku, je nepochybně šťastným mužem, když má po boku takovou kočku...

Fotogalerie
59 fotografií