Ta si od ani ne třítýdenního synka Killiana odskočila jen na chvilku. Splnila své povinnosti, pozdravila se s přáteli a už zase utíkala za miminkem. Perkausová se zatraceně rychle vrátila do formy. Při pohledu na ni v blyštivých minišatech, ve kterých po těhotenském bříšku nezbylo ani památky, by jen těžko někdo hádal, že před 17 dny rodila. Náramně jí to seklo.

Romantické chvilky plné objetí a pusinek si užívala herečka Kateřina Klausová. Ta se během čekání na taxíka tetelila k vousatému příteli. Nespustila z něj oči, ani když koukal do telefonu, pevně ho tiskla za ruce, snad aby jí nikam neutekl. „Mně obvykle končí vztahy před Vánocemi. Už jsem podezřívavá, tak ani partnerovi nekupuji dopředu dárky,“ svěřila se před třemi lety Super.cz, když byla krátce po rozchodu. A Vánoce se blíží, tak měla Kateřina důvod k obavám.

Na večírek se vypravil také moderátor Honza Dědek, herečka Anna Fialová, herec Marek Němec, kterého doprovodila nová přítelkyně Petra Hebká, Míra Nosek nebo hvězda Primy Roman Šebrle.

Pánové pak měli během večera milé překvapení, když po baru neustále pobíhaly striptérky z vedlejšího strip baru jen v blýskavých minišatech a s velkými výstřihy. To pak zvedly hlavu od telefonů i přítomné dámy. Někteří pak sotva hledali cestu domů. Večírek totiž končil kolem 4 hodiny ranní.

Video
délka: 00:58.80
Video se připravuje ...

Eva Hecko Perkausová se dojemně rozloučila s Hlavními zprávami na Primě FTV Prima

Fotogalerie
32 fotografií