Jméno si do poslední chvíle nechávali pro sebe, ale teď už všichni ví, že se jmenuje Killian Hecko. Chlapec se narodil v sobotu v podvečer. 

První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější adventní neděle, jakou jsem si mohla přát. Včera 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku! Tobě, Ivane Hecko, děkuji za obrovskou podporu a lásku!“ napsala Perkausová na sociální síť.

Krásná blondýnka měla od prvních týdnů těhotenství jasno i v tom, co nosí pod srdcem. „I přátelům jsem říkala, že mám pocit, že to bude kluk. My jsme od začátku vybírali spíš jména pro kluka. Pro holčičku jsem nedokázala vybrat takové, které by se mi líbilo,“ řekla mladá paní Hecko Perkausová s tím, že výbavička bude laděná do modrých barev. 

Video
Video se připravuje ...

Eva Perkausová konečně ukázala bříško! V 6. měsíci už tuší, jestli to bude kluk, nebo holka David Turek

Děti jsem vždycky chtěla tři. Sama jsem ze tří dětí, mám dva starší bratry. Takže dvě minimálně, a kdyby mi pánbůh dopřál víc, tím lépe,“ svěřila primácká moderátorka v rozhovoru pro měsíčník Maminka. Moderátorce gratulujeme a přejeme oběma hodně zdraví. 

Fotogalerie
63 fotografií