Těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy a Eva ho má naprosto ukázkové. Vzhledem k tomu, že manžel Ivan Hecko (39) pochází z pěti dětí, rozhodně to prý jedním potomkem neskončí.

Dala na pocit

„Děti jsem vždycky chtěla tři. Sama jsem ze tří dětí, mám dva starší bratry. Takže dvě minimálně, a kdyby mi pánbůh dopřál víc, tím lépe,“ svěřila primácká moderátorka v rozhovoru pro aktuální vydání měsíčníku Maminka.

Krásná blondýnka měla od prvních týdnů těhotenství jasno i v tom, co nosí pod srdcem. „I přátelům jsem říkala, že mám pocit, že to bude kluk. My jsme od začátku vybírali spíš jména pro kluka. Pro holčičku jsem nedokázala vybrat takové, které by se mi líbilo,“ řekla mladá paní Hecko s tím, že pomalu ale jistě už začíná nakupovat výbavičku a jak jinak než laděnou do modrých barev.

Nic přehnaného

Každého zajímá, jak se bude chlapeček jmenovat. To si ale manželé nechávají pro sebe, ale na jméně se prý oba hned shodli z předvýběrového listu. „Nic typicky českého, ale ani přehnaně exotického nebo zahraničního. Příjmení bude Hecko, to je krátké a dá se dobře kombinovat,“ nastínila blondýnka s úsměvem.

Hvězda Maminky

Jak Eva oznamovala těhotenství, proč se bránila focení s bříškem, jak těhotenství snáší, jak se chystá na porod, anebo jak podle jakého klíče si vybírala porodníka, to vše si můžete přečíst v listopadovém časopisu Maminka, jenž vychází právě dnes.

Video
délka: 00:21.56
Video se připravuje ...

Cover časopis Maminka - Eva Perkausová mood Videohub

Fotogalerie
45 fotografií