Svatbu stihla do roka a do dne! Eva se totiž loni na jaře na Maledivách zasnoubila se svým přítelem Ivanem Heckem (39), ale do poslední chvíle o svatbě mlžila. 

Svatba určitě bude, ale kdy, to nevíme ani jeden. Nejsme moc plánovací typy a spíš jednáme spontánně. Takže je možné, že si řekneme, že se vezmeme, a do dvou týdnů bude svatba. Možná bude v zahraničí, nebo tady, opravdu nevím,“ prozradila Blesku Perkausová

Krásná moderátorka oznámila, že je vdanou paní, když se ve zprávách na CNN Prima News přestavila jako Eva Hecko Perkausová. Na ruce se jí přitom třpytil prsten s velkým kamenem
Autor: CNN Prima News

Teď už je ale jasné, že vnadná blondýnka je vdanou paní a příjmení Perkausová vyměnila za příjmení manžela. "U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová," řekla na začátku relace a její parťák jen zalapal po dechu.

VIDEO: Sexy moderátorka Perkausová po tajných zásnubách: Svatba v nedohlednu! 

Video
Video se připravuje ...

Sexy moderátorka Perkausová po tajných zásnubách: Svatba v nedohlednu! Markéta Reinischová

Ale kde se veselka odehrála, si zatím nechává pro sebe. Buď to odbyli v Česku, anebo na poslední dovolené na Mauriciu, ze které se před pár dny vrátili. 

Eva je ale velká tajnůstkářka, protože i vztah s Ivanem dlouho tajila. I když je několikrát usvědčily fotky paparazzi Blesku, pořád mlžila. „U mě musí muž projít zkouškou, abych se ujistila, že je to opravdu muž, o kterém budu říkat, že je mým partnerem. A Ivan prošel,“ svěřila se Blesku Perkausová, která až po dvou letech urostlého podnikatele představila veřejnosti. 

Poprvé do společnosti podnikatele Ivana Hecka vyvedla na finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. 

Fotogalerie
67 fotografií