Autorka hitu Fireworks patří mezi porotce nové řady americké SuperStar (American Idol). Právě v oblíbené soutěži měla před svými kolegy z řad porotců a tisícovkami diváků zazpívat svůj šlágr z roku 2010 Teenage Dream.

Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudsonová, si na tu příležitost oblékla rudé kožené kalhoty a krátké tílko s leopardím vzorem. Když se ale v písni dostala k verši „Sáhni na mě v mých upnutých džínách,“ vystoupení nabralo nečekaný směr. Perry si v tu chvíli při tanci dřepla a její upnuté kožené kalhoty praskly vedví. 

Doprovod zpěvačce dělali kolegové z poroty Lionel Richie (72) a Luke Bryan (45). „Praskly!“ komentoval šokovaný Bryan, zatímco Richie křikl na diváky: „Koncert je oficiálně u konce!“

Produkce okamžitě zakryla zpěvaččin zadek logem soutěže, aby nepohoršovala. „Mohla bych dostat nějakou lepící pásku?“ prosila naléhavě členy štábu. Nakonec někdo přinesl jasně žlutou.

Několik lidí včetně Lukea Bryana se jali zpěvaččiny kalhoty slepovat. „Pospěšte si,“ smála se Katy. Nakonec skončila s velkým žlutým T na zadní části svých červených kožených kalhot. 

Není to poprvé

Není to první případ, kdy Katy Perry zažila podobný trapas. V roce 2018 si na vystoupení oblékla stříbrnou kombinézu. Když se posadila, oděv na zadku praskl. Perry tehdy dostala záchvat smíchu a nahlas zahlásila: „Právě jsem si roztrhla kalhoty!“ Prasklinu dokonce ukázala divákům a nakonec ji člen štábu zalepil páskou stejně, jako nyní. 

VIDEO: Katy Perry na Met Gala v New Yorku

Video
Video se připravuje ...

Katy Perry na Met Gala v New Yorku Profimedia

Fotogalerie
126 fotografií