Dara Rolins už jednu padesátku oslavila, a to svého přítele Pavla Nedvěda. Velkolepý mejdan byl v létě v Itálii a pojali ho jako Grande 100.

„Dnes, v 8 ráno, v době, kdy dětem začíná škola, přivedla Zlatka z Bratislavy na svět malou ManDARINKU. 7. 12. je dnes. I když mám narozeniny každý rok, tyto jsou výjimečné. 50 je mocné číslo a já jsem šťastná, že jsem šťastná, zdravá, milovaná. Každý den se dívám stejně zvědavě na to, co dalšího mi život přinese. A za ta léta jsem se naučila přijmout všechno jako ,boží plán‘,“ rozepsala se na svém instagramu oslavenkyně.

Video
Video se připravuje ...

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti? Markéta Reinischová

„Osud, prostě něco, co má v mém životě místo, z čehož se mám poučit, pochopit, zocelit nebo jen obyčejně radovat. Beru všechno! Protože TO je život. Děkuji za všechny zážitky, děkuji za Lolu, za svou skvělou rodinu, lásku a děkuji i za vás, za místo ve vašem srdci. A dopředu za všechna dnešní přání, virtuální objetí v komentech tady, na mém účtu. I díky vám jsem, kdo jsem, kde jsem,“ dodala zpěvačka, kterou čeká série oslav s rodinou a přáteli. A vše vyvrcholí jejím koncertem v O2 areně 28. ledna 2023.

Pod příspěvkem se okamžitě strhla vlna gratulací od kolegyň z branže. „Myslím na Tebe a přeji jen to nejlepší,“ popřála Marta Jandová. Přidali se i Kateřina Kaira Hrachovcová, Jitka Schneiderová, Lukáš Kimlička, Tereza Pergnerová, ale i seriálová Arabela Jana Nagyová.

Fotogalerie
75 fotografií