Usměvavá blondýnka Kate Keltieová se proslavila jako herečka v jedné z nejznámějších telenovel v Austrálii s názvem Neighbours. Zde hrála postavu jménem Michelle v letech 1999 až 2004. Několik let také hrála v seriálu Thunderstone. V roce 2008 ale pověsila herectví na hřebíček a začala se věnovat právnímu poradenství, díky čemuž se zcela vytratila ze společenského života.

Nyní ale pomoc veřejnosti zoufale potřebuje. Světu totiž oznámila velmi smutnou zprávu: v pouhých šestatřiceti letech jí byla zjištěna agresivní forma rakoviny prsu, která se už stihla rozšířit – do lymfatických uzlin, krve a kyčlí. Údajně jde o 4. stadium nemoci a herečku nyní čeká léčba, která bude fyzicky i finančně velice náročná.

Proto její přátelé na stránce GoFundMe vytvořili sbírku, na kterou jí mohou lidé posílat peníze. „Naše nádherná Kate si prochází něčím nepředstavitelným. Nedávno jí diagnostikovali extrémně agresivní rakovinu a tento týden začíná největší boj jejího života, protože ji čeká chemoterapie. Peníze budou použity k tomu, aby jí pomohly zaplatit pronájem, specialisty a produkty na její kůži,“ píše se na zmiňované stránce.

Video
Video se připravuje ...

Vyděšená manželka gastrošílence Lukáše Hejlíka: V prsu si nahmatala bulku! Markéta Reinischová

Přestože si přáli vybrat 25 tisíc australských dolarů, v tuto chvíli je na jejím účtu přes 33 tisíc. „Chci vám všem poděkovat za vaši podporu, zprávy a telefonáty. Je skvělé vědět, že mám kolem sebe tolik lidí. Právě jsem překonala covid a zítra začínám první kolo chemoterapie. Ani si neumíte představit, jak se změnilo mé smýšlení díky každému jednomu z vás. Ze srdce vám všem děkuji,“ reagovala na sbírku dojatě Kate.

Fotogalerie
9 fotografií