Marcel Nemec si hrozné zprávy od lékařů vyslechl koncem loňského roku. Tehdy se po běžného vyšetření dozvěděl, že má rakovinu. On však vzdor děsivé prognóze několika měsíců života neztrácí optimismus a víru ve své uzdravení. Pravidelně chodí k lékaři a už tři čtvrtě roku podstupuje chemoterapie. Na rozdíl od jiných pacientů však právě on patřil k menšině, která měla jen slabé vedlejší účinky náročné léčby, co dává tělu jaksepatří zabrat.

Až doteď... Jeho organismus se totiž uplynulou středu vzepřel a řekl dost! Během chemoterapie totiž Němec začal kolabovat a křísit ho musela celá skupina nemocničního personálu. „Skoro jsem ‚odešel‘! Dostal jsem tak silnou reakci na chemoterapii, že jsem se třásl, nedokázal jsem komunikovat, ve vteřině jsem byl mokrý, jako by mě polili kbelíkem vody, a ještě jsem i zvracel. Vypadalo to brutálně,“ líčil na Instagramu herec své nejhorší chvíle v životě.

Video
Video se připravuje ...

Vyděšená manželka gastrošílence Lukáše Hejlíka: V prsu si nahmatala bulku! Markéta Reinischová

Nemec, známý například z dramatu Nedodržený slibAmnestie nebo seriálu Kávomat – Miestny úrad Hodrušany, pokračoval: „Kolem mě 4 sestřičky a doktorka, já jsem se třásl a doktorka: ‚Dejte mu (nevím co) dvoustovku!!!‘ A v kuse se mě ptala: ‚Jste tady???‘ Fíha, zajímavý zážitek. No už ho nechci zažít!“ dodal herec, jenž pak v nemocnici zůstal ještě na pozorování. Pro jistotu...

„Nejděsivější na tom bylo, že to přišlo znenadání, úplně jako blesk z čistého nebe. Bylo to takové, že opravdu neznáme vteřinu, kdy to může přijít,“ řekl slovenskému deníku Nový Čas Marcel, jemuž se dostává velké podpory fanoušků na sociálních sítích, především na instagramu, kde sdílí velmi uvolněný obsah, za který je občas zesměšňován. Jeho pozitivní přístup je však záviděníhodný!

Fotogalerie
79 fotografií