Přestože před nějakým časem zpěvačka Britney Spearsová zmizela ze sociálních sítí, teď je zpět - a její profil se opět plní kontroverzními příspěvky. Nejde jenom o videa, na kterých se před kamerou podivně nakrucuje či předvádí zběsilé taneční kreace, ale i fotky, na nichž často a s gustem pózuje jen tak, jak ji Pánbůh stvořil, s intimními partiemi zakrytými pouze emotikony. A přesně takový je i její poslední „post“, který mnohé její followery pobouřil.

Na inkriminovaných snímcích Britney pózuje nahá ve vaně, rukama si zakrývá ňadra, zatímco v rozkroku má umístěný obrázek růžové kytičky, a k obrázkům doplnila provokativní text: „Ráda stojím za p*d. Nikdy profesionální fotky... Stát za p*d mi přijde snazší. Pokračujte v potlesku, dě*ky!“ Jenže právě tento příspěvek vyvolal mezi jejími fanoušky pořádný rozruch. Mnohým totiž už došla s jejími výstředními výstřelky na instagramu trpělivost.

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

„Úplně se zbláznila, jen se dožaduje publicity,“ objevovalo se v komentářích nejčastěji. „Britney prostě miluje pozornost, ať už dobrou, nebo tu špatnou. Za to ji přeci vždycky chválili – za to, že uměla bavit veřejnost, ať už jako hodná holka, nebo ta zlobivá,“ měli jasno další, a shodovali se na tom, že podobně jako u věčně se obnažující stárnoucí (a filtry se bizarně omlazující) Madonny (64), ani „tohle nepotřebovali vidět“.

„Vidíš, proto tě tví kluci nemají rádi,“ připomněla zpěvačce jedna z fanynek syny, kteří ji nechtějí vídat a bydlí u otce, tanečníka Kevina Federlina (44). Hlavním důvodem je prý totiž právě nahota, jíž se jejich matka neustále prezentuje na internetu a která Seana Prestona (17) s Jaydena Jamese (16) velmi ponižuje. „Oblečte se, opusťte svět sociálních médií a staňte se slušnou matkou,“ radí jí proto její příznivci, co to s ní myslí dobře...

Fotogalerie
117 fotografií