Velšský zpěvák Tom Jones sice stále koncertuje a s prací se skoro nezastaví, do svého nabitého rozvrhu ovšem musel vměstnat i místo na operaci. V říjnu prozradil, že musí podstoupit výměnu už druhého kyčelního kloubu. Levou kyčel mu lékaři operovali před pěti lety, teď přišla na řadu i pravá. 

Během říjnového koncertu v Kalifornii zpěvák trochu vyděsil fanoušky, protože většinu písní odezpíval vsedě ze stoličky. Pokud se z ní chtěl zvednout, musel k tomu použít hůl. Jones poté informoval, že mu lékaři důrazně doporučili operaci. Nejprve chtěl ale odjet své americké turné...

Tento týden zpěvák operaci podstoupil a ve středu na svém twitteru informoval, že všechno dopadlo na výbornou. „Taťka už má dvě nové kyčle! Pro všechny, kteří se o mě báli a posílali mi slova podpory, s radostí oznamuji, že moje operace dopadla velmi dobře. Dodržuji příkazy lékařů a dělám fyzioterapii, takže naštěstí budu brzy zpátky,“ sdílel krásnou zprávu a mnoho fanoušků velmi potěšil. 

Během nedávné tiskové konference ohledně nové řady reality show The Voice UK Jones prozradil, že to s nemocnou kyčlí na podiu nebylo vůbec jednoduché. „Chodím a jsem v pohodě tak na čtyři písničky. Pak to začne už hodně bolet. Tak si sednu na stoličku a zbytek odezpívám takhle. Všichni jsou s tím v pohodě,“ popsal. Jones uvedl, že se mu podle lékařů už v místě kloubu dřela kost o kost. 

„Řekl jsem jim, podívejte, buď si nechám tu zatracenou kyčel udělat a nebudu moct přijet vůbec, nebo budu na židli. Tak to prostě je,“ dodal. 

Operace naštěstí dopadla dobře, a tak se zpěvák brzy bude moci zase pohybovat bez bolesti. A to se mu jistě bude hodit – koncertovat totiž prý plánuje až do sta let.

Video
délka: 00:50.04
Video se připravuje ...

Grace Jones roztančila módní přehlídku. youtube.com/euronews (en français)/BPŽ

Fotogalerie
56 fotografií