Slavný britský zpěvák Tom Jones, jemuž se přezdívá „tygr z Walesu“ a pyšní se titulem „sir“, musel v úterý nečekaně odložit svůj koncert v rámci svého turné Surrounded by Time, s nímž vystupuje po celé Evropě - a s nímž má prý obrovský úspěch. Diváci, kteří ale 12. července dorazili na stadion MVM Dome v Budapešti, čekalo nemilé překvapení. Jones totiž své vystoupení pár minut před jeho začátkem zrušil, dokonce se šuškalo, že ve své šatně zkolaboval, pročež musela být přivolána odborná lékařská pomoc…

Vzhledem k jeho pokročilému věku to u všech jeho příznivců vyvolalo paniku, tím spíše, že k němu měla skutečně dorazit sanitka, která ho odvezla do blízké nemocnice. Zpěvák, mezi jehož největší hity patří písně jako It's Not Unusual, Sexbomb nebo Delilah, se ovšem prostřednictvím svých sociálních sítí ještě během noci rozhodl omluvit zklamaným fanouškům a objasnit, jak se věci mají - a že nic není tak zlé, jak by se na první dobrou mohlo zdát.

Video
délka: 02:54.50
Video se připravuje ...

Village People v Praze s hitem YMCA: Vůbec jsme si nedokázali představit, že bude frčet tak dlouho. 

„Zdravím všechny, co se o mě strachují. Minulou noc jsem cestoval z Británie do Budapešti a ráno jsem se vzbudil s bolestí v krku. Specialista, který mě prohlížel, řekl, že jde o virovou laryngitidu. Důrazně mi doporučil, abych show odložil,“ napsal na instagram Jones.

„To, že jsem zkolaboval, ale není pravda,“ zdůraznil. Koncert byl přesunut na jiný termín, konkrétně na 16. srpna. Původně měl toho data vystoupit v Kyjevě, ale vzhledem aktuálnímu dění na Ukrajině to není možné.

Fotogalerie
29 fotografií